Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mitől büdös kicsit a septumom?

Mitől büdös kicsit a septumom?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szurattam a septumomat. Teljesen jól van , egyáltalán nem fáj , nem piros ,nem sebes, nem gennyes vagy ilyesmi ,a napokban azonban eléggé büdös lett , de nem mindig érzem ,csak ritkán. Minden nap fertőtlenítem , a piercingesem adta hozzá a fertőtlenítőt ,tényleg egyáltalán nincs semmi baja , mégis ilyen a szaga mostanság. Szerintetek mitől lehet ...és a további fertőtlenítés mellett hamarosan el fog múlni?

2017. júl. 6. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem múlik el. Testvéremnek a fültágítójával van ugyan ez..

Hiába csinálsz bármit. Ez nem gomba vagy ilyenek. Egyszerűen bepállik. Amíg van rajta luk plusz septum ez lesz.

2017. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként a rendszeres tisztítás mellett nem érződik. Meg kell szoknod
2017. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen , a fültágítóm nekem sem volt túl finom illatú , de azt megértetem , mert ugyebár eléggé el volt zárva a levegőtől a gumis és vémes fültágítóim miatt és mondjuk a víz sem tett neki jót , hisz nem száradt meg a fülem rendesen , és így érthető volt az ha büdösödött ,csak a septum büdösödés az nekem kivsit érthetetlen. Na sebaj , köszönöm a választ és továbbra is tisztítom rendszeresen , hátha a szag is hamarosan eltűnik.
2017. júl. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!