Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 25 éves lettem én... Nők,...

25 éves lettem én... Nők, lányok! Ti mit gondoltok, szerintetek is egy kilóméterkő ez az év, hogy ez után már nem illik mondjuk tinis sminkeket vásárolni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ugyanúgy azt csinálsz, amit akarsz.
2020. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt 30-nál éreztem, de így is sminkelek Miss Sporty márkával.
2020. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy vásárolok amit szeretek. Külsőre amúgy se mondja meg senki rólam hogy 25elmúltam :D
2020. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mi az, hogy tinis sminktermékek :D ha márkára gondolsz, például az essence vagy lovely szempillaspiráljait nem cserélném le, baromi jók ár-érték arányban. Ha arra gondolsz, hogy színes highlighter, meg színes szemhéjpúder, szeritem azzal sincs baj, meg lehet szépen, "felnőttesen" csinálni. Nyilván, amikben vannak különbségek, pl alapozó, szemhéjpúder, korrektor, azokból érdemesebb olyat venni, ami esztétikusabb, még ha az drágább is.
2020. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 🤷🏻‍♀️ Eleve mi az, hogy “tinis smink”? Tinikoromban is volt olyan barátnőm, aki Miss Sportyval sminkelt, volt, aki csak MAC cuccokat használt, és volt, aki semmit sem... ez most is így van... Én meg pl. sokfélét használok keverve. 22L
2020. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan van hogy tini bőrápolás, olyan nincs hogy tini smink.

Az hogy vannak olcsóbb árkategóriáju márkák mint lovely,essence,miss porty, az nem jelenti hogy tinis ezek közt is vannak olyan termékek amik verik a drága árkategoriás termékeket csak ki kell fogni.

Pl valaki tiniként már teljes sminket hord, valaki meg szemcerka meg szemoldok ceruzával le is zárult a sminkje, ez szubjektív téma ki milyen termékekre milyen stilusban erősségben sminkeli magát, én pl imádom az erősebb sminket, imádok sminkelni, 17 vagyok, 13 éves korom óta sminkelek hobbibol itthon de úgy komolyabban olyan 6 honapka erdekel a sminkeles hogy haladjak és jobb legyek. Amugy nincs olyan hogy tini sminkelés és ne azokbol a tulrajzolt szemoldoku,tejfölós szaju,agyon szolizott plázacicákbol indulj ki.

2020. dec. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen “tinis” smink amin ilyenkor érdemes elgondolkodni hogy nem érett-e meg cserére az az alapozó. De azt se azért mert jajj a Miss Sporty az tinis, gyorsan át kell váltani Chanelre, hanem mert az alapozó bőrtípustól függ, az pedig 15-től 25-ig változik. Biztos annyira zsíros, pattanásos még a bőröd mint tinikorodban? Biztos nem lett közben érzékenyebb, szárazabb Biztos kell még, jól áll még a max fedésű matt alapozó jól lepúderezve, vagy most már elég valami könnyebb?

Minden másból a “tini” smink fogalma egy marketingfogás, hogy minél több rétegnek lehessen eladni.

2020. dec. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ige, 8-as pont erre gondoltam ,persze pont ebben a karanténidőben amikor jelenleg nem sminkelek mert nincs hova... csak, hogy jövőre váltsak-e. Azt látom, hogy amikor a dm-be bemegyek rendszerint tusfürdőért, az essence pult előtt sok tinilány áll, amíg a 40 éves nők ilyen Bourjois-t meg L'orealt-t vesznek. Plusz info egyébként rólam: A bőröm sose volt, zsíros, még akkor is száraz volt amikor tini voltam és pattanásos. Bizony néha vérzékeny is a bőröm alapozókra is, meg a szemem is, pl a Rimmel cuccokat nem bírom de egyszer a miss sporty laapozójától is sebhelyeim lettek.

#7 a plázacicát nem csak a "nagyon fiatalokra" mondják?

2020. dec. 7. 09:00
 10/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Ha valami bevált 25 éves korom előtt akkor minek cserélném le csak azért mert már elmúltam 25? Nem fogok csak azért pl. Essence helyett Lorealt venni és kidobni 4x annyi pénzt mert juj már 30 vagyok és úgy ciki. Akkor váltok terméket ha az előző nem válik be de nem nézem hogy alapvetően kik a célcsoport.
2020. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!