Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 25 éves vagyok és még soha...

25 éves vagyok és még soha nem voltam műkörmösnél. Elmennék de nem tudom mit mondjak amikor bemegyek!?

Figyelt kérdés
Úgy tudom több féle van.Azt hiszem épitett zselét szeretnék.Vagyis azt amelyk a legtartósabb..Légyszi segitsetek ill.irjatok árat is.Budapesti vagyok..
2011. nov. 2. 12:01
 1/8 anonim válasza:
Hívd el az egyik bnődet,tesódat v unokatesódat.!:D Egy kis pletyi, csacsogás és közbe még a körmeid is megszépülnek.;D
2011. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy még soha nem volt megcsináltatva a körmöd, de szeretnéd kipróbálni. Milyen lehetőségeket és milyen árban tud mondani. Egy normális körmös elmondja szépen, megnézi a körmeid, megkérdezi, van -e valami konkrét kérésed, és elmondja, ő mit javasol. Van, aki képeket is tud mutatni a munkáiból.
2011. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kellemetlen lenne elmondani hogy nem,volt még mükörmöm...
2011. nov. 2. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne kellemetlen elmondani? Hidd el, nem te leszel az első kuncsaft, aki nem 16 évesen csináltatja az első műkörmét. Szerintem még örül is majd neki, hogy összehasonlítás nélkül kreatívkodhat, neki lesz megtiszteltetés, hogy elsőre őt választottad.


Szerintem a körmöd állapotán úgyis látszik, hogy volt -e már a közelmúltban vagy sem. (Nekem zselés épített volt, ahhoz le kellett csiszolni vmennyire a körmöm felszínét, és a sérülések, tapadás miatt tényleg csak lenöveszteni tudtam az egészet, utána lett újra normális. Ha másnál nem így van, akkor vszínű az én körmösöm volt durva.)

2011. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Műkörmös vagyok, semmi szégyellnivaló nincs abban, hogy nem volt még műkörmöd.

Fontos, hogy legyen némi elképzelésed arról, hogy mit szeretnél, de hagyj némi alkotói szabadságot. Mesélj magadról, arról, hogy mit szeretsz, ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan, senki nem fog emiatt csúnyán nézni rád:)

2011. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is körmös vagyok, és egyetértek az előttem szólókkal. Nyugodtan kérdezz rá bármire, ha készséges a körmös, akkor szívesen válaszol mindenre, elmagyarázza milyen körmök közül választhatsz, forma, hossz, színek, minta, stb... Nézhetsz képeket a munkájáról, árakra is kérdezz rá, mielőtt időpontot kérsz.
2011. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
na én is igy vagyok? de kb mennyibe kerül egy zselélakkozás és tényleg jó?
2011. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zselés lakkozàst mindenhol áron csinàlnak, érdeklődj több helyen. Sok vendég szereti, szép színekben van, és nagyon tartós. Nem műköröm, de ugyanolyan tartós.
2011. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!