Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért festi egyre több fekete...

Miért festi egyre több fekete hajú nő a szemöldökét sötétbarnára?

Figyelt kérdés

Haliho!:)

Egyre több gyönyörű fekete hajú hölgyet látok mostanság barna szemöldökkel,ami nem zavar,nem baj,csak kiváncsi vagyok hogy ennek van jelentősége?Miert nem fekete?



#fekete haj #Barna szemoldok
2020. dec. 12. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mert a fekete szemöldök túl harsány, nagyon éles, mogorva kinézetet kölcsönöz. a szemöldök az arc kerete. sminkesek is azt ajánlják, hogy még fekete hajhoz se legyen fekete a szemöldökünk.
2020. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ!:)
2020. dec. 12. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem természetesen fekete a szemöldóköm szempillám hófehér börömhöz xD szóval ezt akkor megszívtam dus amugy :D
2020. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy nem szabad feketét használni a szemöldöködre, mert az túl komor, erős, durva, ijesztő stb. A barnát szokták ajánlani, csak abból sem mindegy, hogy milyen árnyalatot... Én rosszul vagyok tőle, ha meglátok egy fekete vagy sötét barna hajú nőt és ilyen sárgás-vöröses barna szemöldöke van. Nekem is sötétbarna a hajam és az is igaz, hogy nehéz jó árnyalatot választani, de azért szerintem lehet találni egy-két hidegebb tónusú barna terméket is. Valamint nekem a feketével sincsen bajom, sőt szerintem még lehet az a legjobb fekete hajhoz. Na nem bemázolva egy fekete ceruzával, de pl. porral finoman átfestve szerintem szép tud lenni.
2020. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én fekete hajamhoz fekete szemöldököt csinálok magamnak, igaz, átmenettel egy hideg sötétbarnából. Én utálnám a sima barna szemöldököt, szerintem nem megy a fekete hajhoz, főleg ha festett, mint az enyém.
2020. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Látom le lettem pontozva nem kell irigykedni mert én szemöldökkel születtem xD
2020. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat további kellemes estét!<3
2020. dec. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!