Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesként mennyit lehet...

Sminkesként mennyit lehet átlagosan megkeresni?

Figyelt kérdés
Szép, igényes munkával, minőségi termékekkel.
2020. dec. 21. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ hol és kinek a sminkese leszel. Ha legálisan csinálod, akkor egy kisvárosban csak ebből még megélni sem lehet szerényebb módon.

De nagyon egyszerű ezt megnézni. Pl egy sminkért elkérsz 5000Ft-ot. Neked fizetni kell az eszközöket, anyagköltséget, esetleg szalon bérlést+ 50 000Ft KATA ha egyéni vállalkozóként csinálod, +a könyvelő, +a szalon rezsiköltsége. Hány sminket kell ahhoz csinálni, hogy egy normális haszon legyen belőle? Nyilván ha mondjuk tvben vagy modellek sminkese lennél az már jobban fizet, de alapból nagy a konkurencia és telített a piac.

2020. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor éri meg ha támogat egy gazdag férj. Meg én nem vagnek bele, mert a smink se olyan amire mindennap költünk, főleg hogy ma már a minimalizmus a divat. Szezonális munka és sose lesz egy szabad szombatod.
2020. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden 2. csaj megtanult nar YouTube-rol sminkelni
2020. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én még soha nem voltam sminkesnél, szerintem a lakosság 99%-a így van vele.
2020. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Egy haszontalan tultelitett szakma. Olyan mint a "pillás"
2020. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Budapesten lennék, nem vidéken.

És igen minden második tini már tud sminkelni. De ez olyan hogy mindenki "ért" az egészseges táplálkozáshoz, mégse tud különféle étrendeket összerakni.

Ég és föld a különbség a drogériás otthoni smink, és a minőségi között.

De köszi a válaszokat! Szerintem belevágok

2020. dec. 21. 15:58
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Vagjal, de mégis ki festi már magát egy minimalista trendu világban ahol begyuruzoben van a veganizmus és vegyszer mentesseg?Amikor a natúr a vezető trendces a termeszetes szépség? Ennek a világnak lealdoztak. Lehet pár év és kihal a szakma. Inkább ápolónő, kell
2020. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen van a minimal stilus is ami most nagyon megy, de a "glam" is. Ami ennek az ellentete. Csak nyilvan tobb ember minimalista sminket csinal, mert mast nem is tudna.

Amugy en is vegan vagyok egyebkent, es vegan, allatteszteles-mentes termekeket hasznalok.

2020. dec. 21. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg párosítani valamivel? Kézápolás, pedikűr, kozmetika stb? Szerintem sem lehet ebből önállóan megélni. Én kb egyszer-kétszer lettem életemben kisminkelve sminkes által és 26 éves vagyok.
2020. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
6 Igen, Budapesten többet kereshetsz elméletileg. Meg a konkurencia is nagyobb és drágább jóval a szalon bérletidíja. Tehát ugyanott tartunk, hogy ez önmagában nem lesz kifizetődő. Ha emellé még kozmetikus is lennél és tényleg nagyon ügyes, akkor talán érdemes lenne csinálni. Viszont az első évben sokáig minuszos lennél és/vagy keveset keresnél. Azt te tudod van-e ehhez tőkéd és mennyire vagy kitartó.
2020. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!