Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Be ragad a koldok pc-m mit...

Be ragad a koldok pc-m mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar csereltem koldok pc-t fel eves.. amit most tettem bele ketszer oéyan vastag mar venne van egy honapja es napok ota azt vettem eszre hogy nem mozog benne .. csak ha xurdok es ki azik de ha üegszarad ujra be ragad.. mit tegyek? Eddig mozgott

2020. dec. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel kétszer olyan vastag mint az előtte lévő, még szép, hogy beragad. Cseréld ki olyan méretűre ami előtte volt benne, és akkor lesz helye mozogni.
2020. dec. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha valaki tágitani szeretné? 🤔🤔 Mert mar olyat is lattam .. tudom mar mozgatni rendesen de ha 2 3 orat nem mozgatom vissza ragad kicsi dettolt ontok ra es ujra jo par másodperc utan
2021. jan. 2. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ertem teljesen a problemadat valoszinuleg.

Most akkor tagitani szeretned?


Amugy meg miert baj az hogyha nem mozog? A piercing nem azért van, hogy mozgassuk, jot is teszel vele ha nem piszkalod folyton.

2021. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert aztán nem tudom kicserelni ha akarom mert be nol? 🤔 nem tagitani szeretnem csak mondom hogy nem muszaj mindig olyan vastagsagut bele tenni.. veletlen rendeltem ilyen vastagot de mar jobban figyelek ..
2021. jan. 14. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!