Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ariana Grande sweet like a...

Ariana Grande sweet like a candy vagy Cotton candy a jobb parfüm?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiknek jobb az illata?

2020. dec. 31. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Mármint Cotton candy melyik márkától? Ha arra az olcsó kék kupakos izére gondolsz ami a parfümös polcok legalján van annál jobb, bár nekem a Sweet like candy se annyira jön be. Ha ilyen vattacukros szuperédes illatot akarsz az Ari sokkal édesebb
2020. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként az Ari-ra gondoltam, csak nekem a dmben az eladók azt mondták h Cotton candy by Ariana Grande, de most jobban utána néztem.


Ez az : [link]

2020. dec. 31. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Értem, ez esetben én az Arit ajánlom, édesebb és szerintem jobb is, de persze az a legbiztosabb ha élőben megszagolod őket
2020. dec. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a korodtól és a személyes ízlésedtől függ, hogy melyik jön be jobban.

Bár mindkettő édes illat, szerintem az Ari nőiesebb, fantáziadúsabb.

Finom pézsmás-málnás-citrusos illat némi mályvacukorral, kellő frissességgel az édesség mellé. A pézsma által van benne valami szexi kisugárzás, ami általában a tipikus celebparfümökből hiányzik, éppen ezért az összes közül ez a kedvencem. Ha csak ez az egy parfümöm lenne, már azzal jól járnék.

A Sweet Like Candy is kellemes. Olyan, mintha egy vidámpark édességpultja előtt állnál. Habos, vattacukros, vaníliás, illetve feketeribizli likőr és egy adag bogyós gyümölcs is van benne, de a cukormázat érezni benne a leginkább. A Viva La Juicy Noir-hoz, illetve a Victoria’s Secret Noir Tease-hez tudnám hasonlítani. Konkrétan UGYANOLYAN illatú a három parfüm. Abszolút a ‘90-2000-res évek jutnak eszembe róla, puderrózsaszín szőrös kabát, na meg a Mean Girls karakterei. Szóval, elég csajos összeállítás, viszont tudom, hogy egy bizonyos rétegnek, akik az összetettebb parfümöket kedvelik, ez a vonal elég egydimenziós. Ez esetben az Ari jobb választás, különlegesebb illat.

Én a Sweet Like Candy-t is nagyon szeretem, bár a hidegebb időben nem annyira tartós rajtam, nyáron viszont órákon keresztül érezni. Az Arit minden évszakban érezni, elég harsány, nőies, kvázi megtölti a szobát, ahová belépek, annyira erőteljes.

2020. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mind a kettőt már meg szagoltam de nálam a sweet like a candy nyert, úgyhogy meg is rendeltem notinórol.
2021. jan. 1. 17:00
 6/6 anonim válasza:
Az a cotton candy cucc az a sweet like candynek az olcsó utánzata. Szoval nem Ari márkája.
2021. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!