Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline Sky High Mascara...

Maybelline Sky High Mascara mikortól lesz itthon kapható?

Figyelt kérdés

Tiktokon rengeteg ember dicséri, nagyon kíváncsi vagyok rá. Szívesen kipróbálnám, de itthon még nem találtam sehol, Amazonon is ki van fogyva a készlet.


Nektek mi a véleményetek erről a szempillaspirálról? Szerintetek mikortól tudjuk itthon megvenni?

Köszi a válaszokat előre is! 😊



2021. jan. 4. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiktokon azokon a videókon látszik, hogy a lánynak alapból iszonyatosan hosszú szempillái vannak. Aztán amikor valaki kipróbálja normális méretű pillákkal, akkor kiderül, hogy igazából semmi extra. Nekem sok ilyen videót is feldobott. De pár héten belül itt is elérhető lesz.
2021. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az ecsete egyébént nem a kedvencem, vacilálok meg, hogy megvegyem-e, nem tudom az én rövid pilláimból mit tudna csinálni. A kedvencem is Maybellines egyébként, azt nagyon szeretem
2021. jan. 5. 09:42
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia, én is vártam, hogy legyen itthon, ma reggel a Rossmann akcióskatalógusban láttam, remélem lesz is😁
2021. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Pont ma kerestem, nem volt a rossmannban elvileg talán a héten fognak kapni.
2021. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!