Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek közül melyik a legjobb...

Ezek közül melyik a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés

Rimmel Lasting Finish 25h

Rimmel Match Perfection

Maybelline Superstay 24h

Catrice All Matt Plus


Nektek bevált valamelyik?

(amúgy kicsit zsíros bőröm van)



2020. júl. 21. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is zsíros bőröm van, pedig öreg vagyok (40).

A Catricet nem próbáltam a felsoroltak közül de sokan dicsérik.


Ami NEM: Rimmel match perfection, brutál zsíros, krémes, csak nagyon száraz bőrre ajánlom. Púder se segített rajta.


Maradék kettő: egyik se kedvencem de a Maybelline Superstay mattabb. A Rimmel Lasting jó és tartós, de krémes, nem matt, de most nyáron, a mi bőrtípusunkra szerintem nem jó, nem bírja a hőt. Egyébként függ a púdertől is hogy egy alapozóból mit lehet kihozni.

2020. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2020. júl. 21. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem ezek közül csak a Catrice-t próbáltam, és nekem nincs jó tapasztalatom vele. Nekem is kicsit zsíros a bőröm. Nagyon gyorsan átfényesedik ez az alapozó, nekem nem vált be. Nem a legrosszabb, de nem is valami jó. Akkor inkább már a Catrice HD Liquid, azt imádom.
2020. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Maybelinne.
2020. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is a HD liquidet használom már régóta, de szeretnék valami másfélét is kipróbalni.

Köszönöm a válaszokat.

2020. júl. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!