Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Ariana Grande parfümök jók?

Az Ariana Grande parfümök jók?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Krémmánián nézd meg a véleményeket 😊
2021. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ari & Cloud nagyon jók
2021. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a Moonlight van meg, imádom azt az illatot, szerintem hozzám nagyon passzol, de van aki nem érzi magáénak azt az édeskés illatot. Nővéremnek a Sweet like candy van meg, ő is nagyon szereti.
2021. jan. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem megvan az összes parfümje (a 2 limitált szériás, a Frankie és a piros Sweet Like Candy kivételével).

Soha nem gondoltam volna, hogy egy celeb parfümkollekciója valaha megfog, de a legelső illata megszagolása után azonnal konstatáltam, hogy igen figyelemreméltó ez a széria. A dicséret a parfümőröket illeti, emberileg nagyon nem bírom Grandét, de ettől függetlenül elég fincsi kis illatokat hoztak össze a neve alatt, bátran ajánlom őket.

Összességében jelenleg messze ez a legjobb minőségű celebparfüm-felhozatal jelenleg. Összetettebb, különlegesebb, nem mellesleg tartósabb illatok, mint a Katy Perry, Rihanna, JLo...stb. parfümök. A legtöbbjüket szinte egész nap érzem magamon, az Ari, a Cloud és a Thank U, Next különösen erőteljesek.

Aki szereti a finom gyümölcsös illatokat, annak mindenképp javaslom, hogy tegyen egy próbát.

Leginkább a pomponos széria darabjait, illetve még a Cloudot ajánlom, nekem ezek a kedvenceim.


Az Ari a kedvencem mindközül, hiszen ezen illatnak köszönhetően figyeltem fel az összes többire. Nagyon nőies és szexi, málnás-citrusos-mályvacukros-pézsmás illat.

A Sweet Like Candy nekem egy édességpult, vagy ha úgy tetszik, a ‘90-2000-res évek Regina George karakterű csajok illata. Vaníliás vattacukor illata van pár cseppnyi feketeribizli likőrrel megbolondítva. Főleg melegebb, napfényes időben, - de még nem a brutális hőségben - szeretem ezt viselni.

A Moonlight egy kicsit hasonlít az Arira, mégis teljesen más hangulatú, sokkal édesebb rajtam. Érzek benne egy kis fanyarságot a szilvának és a bazsarózsának köszönhetően, illetve több édes citrusosságot. Olyan illata van, mint valami japán szilvás édességnek. Eleinte nem szerettem, nem igazán értettem, amikor még csak teszterem volt belőle, mert egy kicsit “kesernyésebb” az előző kettőnél, de amióta megvan nagyban, jóval összetettebbnek érzem, és mostanában ez lett az egyik kedvencem.

A Cloud egy nagyon összetett illat, ami szinte mindenkin más arcát mutatja, így mindenképp ajánlom kipróbálásra annak, akit érdekel. Figyelemreméltó és különleges. Rajtam körtés, tejszínes, pralinés, kicsit púderes, ózonos. Kellemes, nem tolakodó, bármelyik korosztálynak jól állhat. Hétköznapra és alkalomra is tökéletes, és egész nap rajtad marad.

A Thank U, Next egy nagyon nyárias, kókuszos (de inkább “kókuszolajos”) illat. Aki nincs jóban a nagyon nyári, nagyon trópusi, kicsit “naptejes” illatokkal, azokkal nem lesz jóban. Főleg strandoláshoz, nyaraláshoz tudom elképzelni.

A R.E.M.-ről nekem leginkább gyógyvíz, levendulás termálvíz jut eszembe. Kifejezetten nyugtató kis kreáció ruhára fújva, bőrön viszont nagyon fura, megkeseredik, és úgy már nem is jó. 😕 De ruhára fújva nagyon kellemes, viszont tartósság és hatósugár szempontjából határozottan ez a leggyengébb.

2021. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszönöm a részletes választ, az Ari-t megszagoltam és tényleg issssteni, sosem gondoltam volna, hogy ennyire jó lehet. :D Sweet Like Candy sajnos nem volt a helyi Douglas-ban, de gondolkodom, hogy beszerzem látatlanban, annyi jót olvastam róla is. Ami még nagyon tetszik az a Thank U, Next, bár elsőre kaporillatú, de utána szépen kibontakozik. A Moonlight annyira nem jött át, fújtam a papírcsíkra, nem éreztem, utána a kezemre is, hát szintén nem éreztem belőle semmit. Lehet, hogy a teszterrel volt valami gond. :D
2021. jan. 17. 22:43
 6/7 anonim válasza:
Igen, nagyon jók! Nekem mindegyik megvan. A Thank U, nextet 2éve vettem és még mindig félig van. Imádom.
2021. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A No. 1 kedvencem: Ari - csak egy parfümöt használhatnék, mindenképp ezt választanám. Nagyon szexi, megunhatatlan illat.


Szintén kedvenceim: Cloud, Sweet Like Candy


Szeretem és gyakran viselem őket: Moonlight, R.E.M.


Elmegy: Thank U, Next - Ezt sem mondanám rossz illatnak, de kevésbé illik hozzám, mint az összes többi. Nem vagyok az a trópusi/kókusz illatú “beach girl” típus.

2021. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!