Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Alverde...

Mi a véleményetek az Alverde kozmetikumokról, konkrétan a lentebb írt termékekről?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg az egyik BB krémet, hétfőn tesztelem majd, addig be akarom szerezni az egyik korrektorukat is. Kíváncsi vagyok valaki próbálta e már. Alapvetően nem hibás a bőröm, anyajegyek kisebb nagyobb van sajnos, de nem is célom eltüntetni őket, inkább csak kicsit "egységesíteni"..szem alatti karikák viszont vannak, erre a célra szántam a korrektort :)

[link]


[link]


Általában nem sminkelek, most terveztem 1-2 apró dolgot kipróbálni, ezen kívül még a szerencsére természetesen hosszú szempilláimat szoktam spirállal felturbózni, annyi elég is neki :)

Köszönöm a véleményeket és a tapasztalatokat! :)



2021. jan. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
alverde minden termeke jo, mert allergen mentes
2021. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

attól, hogy allergén mentes, még nem feltétlenül jó valami, pl. a primerük eszméletlen büdös, az arctisztító habtól meg csak kiszáradt az arcbőröm


Viszont a korrektorukról jókat hallottam

2021. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Alverdebol en meg nem vettem jo termeket, bar nyilvan nem vasaroltam meg mindent, plusz kulonbozoek is vagyunk. Az alapozo, bb krem szerintem katasztrofa, azokbol tobbet is probaltam, tovabba a tusfurdotol meg a sampontol viszkettem, es kiszaradt a borom, pedig nem erzekeny.

Nem is annyira kornyezet es borbarat egyebkent a marka, mint ahogy hirdetik magukat.

Ha lehet, akkor ne elesben teszteld a sminkeket, mert okozhatnak meglepteseket. Otthon probald ki, aztan meglatod, hogy milyen.

2021. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ezért gondoltam hétfőn kipróbálni, szabadnapos leszek, de azért kimozdulok majd, megnézem hogyan viselkednek a kencék..alapozót nem venném meg tőlük, de mivel pont ilyen "egyszerű" dolgokra van szükségem mint BB meg korrektor, gondoltam velük kezdem
2021. jan. 16. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Én nem szeretem az Alverdét. Eddig egyik termékük sem vált be. Ezeket konkrétan nem próbáltam még, de a BB krémben kapásból van alkohol, és azt nem kennék a bőrömre.

Az olcsó natúr cuccok általában semmivel nem jobbak, mint az olcsó nem natúrak. Ugyanúgy tele vannak alkohollal, meg rossz esetben parfümmel.

[link]

[link]

2021. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz de nem a kedvencem szemceruzát,szemoldok formazo gel, szempilla primert használok alverde márkától ezek jók, a szemceruzájuk pigmentáltak és nem gyullad be tőle a szemem rúzs alapozo egyebek borzalmasak tőlük.
2021. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyira minden mentesek hogy semmire nem jók. Nem ajánlom, max ha pénzt akartok kidobni.
2021. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg ha minden mentes lenne...sok-sok termek tele parfummel, alkohollal, egyebb osszetevokkel, amik nem jok a bornek...
2021. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!