Hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
Fekete kb. hát középig érő hajam van,eléggé fehér bőröm, barna szemem, kb közepes méretű a homlokom, véleményem szerint nagy az orrom. Tudnátok segíteni, hogy sminkeljem magam?
2021. jan. 18. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha eddig egyáltalán nem sminkeltél sehogy, akkor eleinte visszafogottan.

Van a neten csomó tutorial videó, ami megmutatja, hogy mit hogy kell (vagy érdemes( csinálni. Ne akarj elsőre full party sminket felrakni, előbb tanuld meg az alapokat, utána emelheted a szintet.

2021. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Napi szinten sminkelek (szemoldok, alapozo, kontur,highliter, muszempillam van.) De sehogy nem tetszek magamnak hiaba probalkozom.
2021. jan. 18. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de nem biztos, hogy a sminkkel van a baj. :) Nem vagy önbizalomhiányos egy kicsit? A leírásod is sugall egy keveset.
2021. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj ki különböző smink tutorialokat, amelyikben tetszik a csaj sminkje.

Nekem is idő volt, amíg a kezdetleges, tinédzser kori rutinom után kialakult a saját stílusom.

Amíg olyan színeket használtam, amik nem álltak jól, illetve számomra előnytelenül sminkeltem, addig én sem tetszettem magamnál.

Az “én időmben” volt nagy divat az a rakásnyi barnás nude szín. Gimis voltam, így főleg ilyen színeket viseltem, de ezek nekem egyáltalán nem álltak jól, sápasztottak, mert kontrasztos, hűvös színtípus vagyok nagyon világos bőrrel.

Pont ezért szeretem sokkal jobban az élénkebb rózsaszínbe hajló sötétebb ajakfestést.

2021. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!