Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket tegyek fel,...

Milyen sminket tegyek fel, hogy tuti ne ismerjen meg senki az utcán?

Figyelt kérdés

Egy kissebb városban lakom, ahol mindenki ismer mindenkit. És boldog boldogtlan megállít beszélni, ha boltban vagyok/oda megyek/onnan jövök, és nekem erre nincs időm, többnyire sietek, hogy visszaérjek az online órámra. Viszont ha megmondom, hogy sietek, akkor vagy nem fogják fel, és dumálnak tovább, vagy behisztiznek és pletykálni kezdenek, amiből anyáméknak annyi jut vissza, hogy egyrészt mit kerestem én az utcán az online órák között, másrészt milyen bunkó voltam azzal a random öregasszonnyal, aki elsorolta az összes pletykát, ami nem is érdekelt volna, és hogy róluk mit fognak gondolni, hogy én tanítási időben utcán vagyok, ráadásul "bunkó vagyok az emberekkel"(alias megmondom, hogy nem érek rá, sietek)

Na mármost engem még a helyiek nem sokat láttak, amióta szemüveges vagyok, mivel azóta nem volt dolgom a központban lévő boltokban, szóval lehet elég lenne a szájmaszk és szemüveg kombó a felismerhetetlenségre ezért kéne valami szemsmink ami nem fura, de azért nem ismernek fel, mivel egy sminket összedobni nálam max fél óra, a helyi pletykákat hallgatni az meg eltarthat két órán keresztül is, vagy tovább, ha több emberrel találkozok össze.


Mit javasoltok, milyen sminket csináljak, hogy ne ismerjék fel az utcán?


2021. jan. 25. 10:58
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
100%
10. és kajak, tavaly nyáron minden reggel közölték a boltban anyámmal hogy épp milyen színű rúzsban láttak, mintha anyám nem látta volna :D
2021. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Maszk+napszemüveg kombóban maximum a ruháit alapján ismerhetnek fel
2021. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez most komoly?


"-Katika hogy vagy?

-Erzsi néni csókolom, csak leugrottam a boltba kajáért, de sietek mert mindjárt kezdődik az online órám, viszontlátásra."

Majd azzal a lendülettel ki is kerülöd.

2021. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

12: dehogyis!

Ha valakinek jellegzetes orra, vagy tartása, járása van, öltözhet akár férfiruhába is, azonnal fel fogják ismerni!


[link]


:-D

2021. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 _BlackWidow válasza:
2021. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!