Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » PIERCINGESEK! Mennyire fáj?

PIERCINGESEK! Mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj a vertical labret piercing, mennyi idő alatt gyógyul be kb?

Minden információ érdekel:)


2010. aug. 16. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] hasonló PC-m volt... nem nagyon fájt azt éreztem hogy átszúrják a tűt olyan volt mint egy oltás a suliban persze ehhez az kell hogy rendes legyen érzéstelenítve a szád...kb. 1 hónapon belül begyógyult teljesen miután kivettem mert nem tetszett ott maradt egy kis heg (pl.: kiskorodban elestél és lett egy mély seb a lábadon és mikor begyógyul akkor pár évre rá látod a heget és tudod hogy mi történt xd )
2010. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát én nem találkoztam még vele, mármint annyira nem elterjedt szóval nem tudom a gyógyulási idejét. amúgy érzéstelenítéssel is rossz esetben kellemetlen lesz, de egyáltalán nem kibírhatatlan:D meg hát a cél motivál;)

amúgy keress egy piercer-t és konzultálj vele, én is a piercer-emmel szoktam megbeszélni, ha valami újra vágyom:)


szerintem erre a kérdésre itt nem fogsz tudni kielégítő választ kapni, ugyanis ez mé egy ritka piercing. amúgy nagyon jó ízlésed van, én is imádom ezt a fajtát:) sok szerencsét hozzá:D

L/16

2010. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!