Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mell piercingesek! Nektek...

Mell piercingesek! Nektek mennyire fájt/ mennyire éreztétek magatokat rosszul, mikor szúrták? Mennyi ideig gyógyult?

Figyelt kérdés

Várom tapasztalataitokat :)


19L


2011. jún. 30. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én magamnak szurtam, és egész tulélhetö volt. Kevésbé fájt mint számitottam. Két hétre rá már nem fájt ha hozzáértem, ugyhogy én gyogyultnak tekintettem magam.(: De aztán egy honap mulva ki is vettem, mert rossz szögbe szurtam, függölegesen, én meg vizszinteset akarok. Szoval már vagy egy éve nincs benne semmi, a lyuk beforrt,de két pici heg ott maradt,és szerintem az életem végéig ott lesz. Nem gyogyul be ugy mint egy fülbevalo. 15l
2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!