Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercingesek! Jobb...

Industrial piercingesek! Jobb vagy bal?

Figyelt kérdés

Annak van valamilyen 'jelentése', hogy a pc melyik fülbe van szúrva? Mármint én eddig szinte csak jobb fülbe láttam szúrva..Én balba szeretnék, csak ez most úgy felötlött bennem, hogy ez csak szimpla véletlen, hogy eddig csak jobb fülbe láttam, vagy van valamilyen oka? :\


17L


2011. aug. 15. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi jelentősége nincsen.
2011. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a jobb fülembe van industrial, de csak azért, mert a balba helix van, és utána már csak oda fért :D semmi jelentősége nincs. 17/L
2011. aug. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a bal fülemben van. Nem is gondolkodtam, hogy van-e valami jelentése.:) De ezek után elgondolkodom, hogy a másikba is rakassak-e?:D
2011. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) most már nyugodtan megcsináltatom balba :)
2011. aug. 15. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentése, nekem a jobban van, mert a balban előtte több fülbevalóm volt, és így egyensúly van:D
2011. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól függ melyik felede alszol többet :D
2011. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első nap nem tudtam csak a bal oldalamon aludni, de utána már rákényszerítettem a fülem, hogy viselje el:D.
2011. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó én tapasztalatból mondom h abba a füledbe rakasd amelyiken nem alszol .. mert az enyém eldeformálódott ...
2011. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) azt hiszem így már tényleg jó döntés lesz a bal fülem :D
2011. aug. 16. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!