Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi tortent a helixemmel?

Mi tortent a helixemmel?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 hete van meg, eddig nem volt semmi baja, nem fajt, nem is gyulladt be. Nehany nappal ezelott mikor felebredtem, eleg csunyan bedagadt. Megmostam szappannal, lefertotlenitettem, hasznaltam ra betadinet meg mindent, megis fel van dagadva picit. Konkretan nem is a lyukkal van baj, az szepen gyogyul, hanem korulotte a porc olyan furcsa. Ugye helyre fog jonni?:(

2021. febr. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Sokaknak van problémája helixel főleg ha nem pircinges szúrja, hanem lövetik. Eddig 4 ismerősömnek volt helixe, 2nek folyton be van gyulladva, egyikük mindennel keni hátha nem gyullad be, a negyedikük meg feladta és inkább ki is vette. Úgyhogy csak azt tudom ajánlani ha semmi képpen sem szeretnél megválni tőle, hogy ha haza értél vedd ki mindenképpen és kenegesd krémmel
2021. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem akarom kivenni:/ egyébként szúrva volt, nem tudom mi lehet a baja..
2021. febr. 10. 20:16
 3/5 ReGina... ***** válasza:

Milyen ékszer van benne?

Nekem eredetileg banán alakú volt és a miatt dagadt. A karika se jó bele mig meg nem gyógyul.

Esetleg cseréld ki hosszabb egyenes szárú talpas pc.re ami titán és nem orvosi fém.

Aztan ajanlom még a dermazint es octinosept spét vagy tetrán.

2021. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Porcos piercingeken különösen gyakori, hogy keloidok keletkeznek, vagy begyulladnak az első 2-3 hónapban. A fülön lévők különösen lassan gyógyulnak. Akár 1-2 évig is eltarthat, mire végleg meggyógyul, de közben persze nem fáj folyamatosan.


Fontos, hogy ne piszkáld, ne mozgasd, és semmiképpen ne vedd ki, ha meg akarod tartani. Naponta 2-3 alkalommal fertőtleníteni kell. Octenisept sprayt vehetsz rá, krémeket viszont ne kenj rá, mert ezek elzárják a levegő útját, és nehezen moshatók le. Piercingekre semmilyen kenőcs nem való.

2021. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat<3
2021. febr. 11. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!