Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen korrektor vált nektek...

Milyen korrektor vált nektek be? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elfogyott a korrektorom, eddig egy Balea korrektort használtam, amit a DM-ben vettem kb 600 Ft ért. Nem volt rossz fedése, de ki szeretnék próbálni egy kicsit drágábbat ennél, kb.: 1000-2000 forint körülire gondoltam. Kipróbáltam a S-henek is a stiftes korrektorját, de az nem vált be. Azt hiszem hogy azt 1000ft ért vettem. Nektek mi vált be? Mostanában pattanásos vagyok, ezért egy kicsit magasabb fedésűt szeretnék, amit jól el lehet dolgozni. Mert nem szeretem amikor a suliban sok smink van rajtam. De szeretem ha elfedi a bőr hibáimat. 16/L Köszi előre is ha válaszolsz!😇

#smink #sminkelés #korrektor #Magas fedésű korrektor
2021. febr. 14. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanaz a cég. De ettől még a két termék nem ugyanaz :)
2021. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%

11, nem minden ugyanaz, de van, ami igen. Nem én állítom, hanem a drogériákban dolgozók. :)


Amúgy inkább arra gondoltam, hogy a minőség hasonló. A Catrice talán kicsit "felnőttesebb", hogy úgy mondjam, de ha az egyik bejön, érdemes lehet a másik palettáján is szétnézni.

A Catrice pl beszüntette az egyik kedvenc púderemet, amit használok, de legalábbis sehol nem kapni adott színben már legalább fél éve. Essence-nél viszont van (majdnem) ugyanaz a szín. 🤷‍♀️

2021. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#8: Ugyanaz a cég a tulajdonosa mindkét márkának, de az Essence jellemzően sminkeléssel ismerkedő tiniknek gyárt sminkeket olcsóbban, és a minőség is gyengébb (nem mindig szembetűnő, de egyes kategóriáknál tényleg érezhető, hogy a Catrice minőségibb).
2021. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12, igen, van, ami szinte ugyanaz. De jelen esetben a korrektorokról van szó. A kérdező említette, hogy pattanásos, ezért ajánlottam inkább a essence változatot. Ennek jobb a fedése, mint bármelyik másik catrice-nek. Cserébe viszont vastagabb is, kevésbé lágy.A catrice korrektorok lágyabbak, kevésbé ülnek bele a szem alatti ráncokba, viszont fedésben nem éri utol az essence camouflaget.


A kérdezőnek üzenem még, hogy szépen egymás után próbáld ki az összeset, az itt említett korrektorok mind szuperek, bátran megvásárolhatod őket, végül megtalálod majd a legmegfelelőbbet számodra. :)

2021. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettőt megveszem. És majd próbálgatom. Úgysem kell minden napra erős fedés, mert jönnek mennek a pattanások. Van amikor alig van, máskor meg azért nem kevés van.
2021. febr. 15. 13:05
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Juj 13 évesen amikor elkezdtem érdeklődni a smink iránt és semmit nem tudtam a sminkről, én is balea korrektorral kezdtem de az nem is korrektor így vissza gondolva. Catrice camoflouge korrektorábol van bőven szín választék és jol fed.

És nem is drága.

2021. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!