Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Korrektor alapozas inelkul?...

Korrektor alapozas inelkul? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amikor a baratommal elmegyek valahova amkor kisminkelem magam (szempillaspiral,szemoldokceruza,alapozo,korrektor). Es igazabol mar unom azt ha csokolozunk akkor lejon es mindig kenegetni kell x ido utan h ne mozduljon el. Van nehany pattanasom/hegem amiket termeszetesen elakarok tuntetni alapozoval.. de itt a nyar es ugy is elfog mozdulni lefog folyni ezert gondoltam arra h csak a catrice tegelyes korrektorat hasznalnam. Szerintetek ugy nem lenne gaz vagyis h csak a pattanasokat hegeket kennem be nem.lenne mu?

Koszi a valaszokat:)


2017. ápr. 18. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz, ha szepen elkened.
2017. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem az csak tegyél alá primert ha sminkelsz akkor nem jön le hamar a smink vagy fixalo spret. Ha viszont csak szinkorigalasra kell a smink használj bb krémet és arra egy pici Korrektort;)
2017. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat😊 es a bb krem nem jon le vagy esetleg nem maszatolodik ossze a ruham pl feher bluz?
2017. ápr. 18. 20:20
 4/5 anonim válasza:
40%

Nekem az a véleményem, hogy bár rengeteg videó készült arról, hogy csak korrektort használnak a lányok, az csak az elég drágáknál mutat nagyon jól :S


De ha ügyes sminkes vagy, mindent bele! Viszont van pár tippem, próbáld ki :)


Ha használsz esetleg rúzst, rakhatsz rá mattosító púdert (minél világosabbat, én a korrektorozásnál szoktam használni), ami a rúzst mattosítja, illetve hosszabb ideig van fent.

Az alapozót minél hamarabb vidd fel az arcra, hogy beszívódjon a bőrbe. Használj sminkfixálót, igazából ez a legegyszerűbb, nem fog elkenődni.


Ha viszont csak korrektort használsz, akkor nagyon figyelj, hogy a bőrödhöz megfelelő színt válassz :) Remélem tudtam egy kicsit segíteni :)


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írhatsz privátban mert rengeteget tudok a sminkelésről 😀

2017. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én évek óta szinte csak korrektort használok, pont azt a tégelyes catrice-t, amit te is írtál. Egyszerűen nem esik jól bekenni az egész fejemet, hiába könnyű alapozó, akkor is érzem, hogy van rajtam valami, ami nem túl kényelmes. Ezzel a catrice korrektorral nagyon jól jártam, mert az ivory árnyalat szinte egy az egyben az én bőrszinem, így nem is látszik, hogy rajtam van. Tartóssága oké, biztos nem olyan jó, mint egy high-end korrektor (bár olyanom még sose volt, így nem tudhatom), de nem folyik le 2 perc után.
2017. ápr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!