Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspiráltól ki tud...

A szempillaspiráltól ki tud hullni a szempilla? Pl ha nagyon sok van rajta?

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ez gyakori eset lenne. Szerintem ha sokat raksz rá, és utána használsz szempillagöndörítőt, attól simán eltörhet. De szerintem így kihullani nem fog. Meg aztán szerintem annyi szempillaspirált úgy sem raksz rá, hogy baja legyen a szempilláidnak, mert az már alapból nagyon rondán nézne ki. Szóval na, sztem max. letörhet a szempillád, de kihullani nem fog.
2021. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gagyi kozmetikumot használsz és pl allergiás vagy egy összetevőre, akkor simán. Ismerek olyat akivel ez előfordult.
2021. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szempilla göndöritőtöl hullhat ki ugyanis csak megtöri a pillakat ívet nem ad nekik, spiráltól semmikép max ha mindig vizállót használsz és le van járva. Amugy hetente 1-2 szer kis ricinus olajos pakolással ha sokat fested is fent tarthatod hogy hamarabb kinőjennek erösödjenek a pillák.
2021. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!