Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lány mikor kezdje el...

Egy lány mikor kezdje el sminkelni magát?

Figyelt kérdés
Nem teljes sminkre gondolok, hanem mondjuk csak egy szempillaspirálra meg egy kis szájfényre. Meg nagyon talán alapozóra.

2021. jan. 27. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy mikor... Amikor úgy érzi. Nyilván nagyon fiatalon nem ajánlott... De van, aki sosem sminkel, mert nem szereti :) Én 12-13 évesen színezett kőpúderrel és hosszító szempillaspirállal kezdtem. Kinek mi :)
2021. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2021. jan. 27. 18:11
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Egyáltalán ne kell sminkelnie sosem, ha nem akar.

Amúgy meg sminkeljen akkor, amikor úgy szeretné.

2021. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs korhoz kötve hogy na ez az a kor amikor egy lánynak sminkelnie illik, eleve ha valaki sose akarja magát sminkelni akkor ne tegye.

Ez abszólút arról szól neked mi tetszik,milyen a stílusod, hogyan érzes jól magad a börödben én személy szerint érdeklődni 13 évesen kezdtem, most 17 vagyok és hobiból sminkelem magam, imádom a kretív, erősebb drámai sminkeket, de hétköznap nem sminkelem magam.

2021. jan. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én kb 13-14 éves koromban kezdtem el sminkelni magam, de egyáltalán nem erősen, inkább egy no makeup, makeup-nak felel meg. Először csak egy átlátszó szemöldök gélt használtam, és esetleg egy gyenge szájfény. Most így 16 éves koromra sem igazán bővült a rutinom, de egy kicsit pattanásos lettem, így már használok korrektort is, és néha esetleg valami nagyon nude szemhéj festék. De nekem nem tetszik ha valaki túl van sminkelve, így én mindig nagyon törekszem arra hogy a lehető legtermészetesebb hatású legyen az a kis smink ami rajtam van.
2021. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármikor, amikor szeretne. Viszont nagyon fontos, hogy előtte tájékozódjon a különféle összetevőkről. Főleg az olcsóbb sminktermékekben, amiket ugye a fiatalok többsége használ, de előfordul, hogy a drágábbakban is sok a káros anyag (pl. parabének, kőolajszármazékok stb.), amik nem teszek jót a bőrnek, felgyorsítják az öregedését, pláne ha az ember egész fiatal kora óta rendszeresen hord ilyen termékeket. Szóval érdemes odafigyelni ezekre.
2021. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves voltam amikor elkezdtem. Csak szempillaspirált és korrektort használtam.

Szerintem ez nincs korhoz kötve de azért inkább 12-13 alatt ne nagyon sminkelj utcára, hanem inkább otthon próbálkozz.

Egyszer láttam egy lányt akinek nagyon szép(hosszú) tusvonala volt és nagy műszempillái voltak. Megjegyeztem az arcát, majd később rátaláltam instagramon, és a biojába oda volt írva, hogy 11 éves.. egy kicsit lefagytam. Szóval inkább nem annyira ajánlom ilyen fiatalon és ilyen szinten sminkelni utcára.(és ha megszólják stb. annak komolyabb következményei is lehetnek)

2021. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ne akkor, mikor már indulni kéne
2021. márc. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8-as válaszoló, ez brutal jó vicc
2021. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!