Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igaz, hogy a Dove dezodoros...

Igaz, hogy a Dove dezodoros palackban ékszer ajándék van?

Figyelt kérdés

Link:

[link]


Több videót láttam, hogy az ilyen Dove palackokban bizsu ékszerek (gyűrű, karkötő, fülbevalók) vannak. Elég hihetetlennek, vagy kamunak hangzik, de valaki, aki használt ilyet megtudja ezt erősíteni?


2021. febr. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu, a csaj belerakta nézettségért.


Ha igaz lenne, egyrészt nyilván a dove is reklámozná, hiszen amúgy a 99%ukat kidobnák a kukába.


Másrészt ez egy borzalmas promó ötlet, ha tényleg megpróbálnák, sźarrá perelnék őket, mert valami idóta megpróbálná szétkapni a spré alsó részét, jól felrobbanna, és lenne botrány hetekig.

2021. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a csajok örülhetnek ha őket nem perelik be, mint azt az idióta főzőchannelt, ahol kólás dobozban pattogtatott kukoricát, és két kiscsaj követte. Az egyikük meghalt, a másik meg súlyos égési sérülésekkel került kórházba.
2021. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút kamu. Miért lenne benne? Mi lenne a motivációja a Dove-nak hogy bizsut tegyen a dezodoros flakonjaiba aztán gondosan ráírja hogy felvágni véletlenül sem szabad? Ez egy cég, a döntései túlnyomó többségét (ha nem az összeset) a profit vezérli, hogy tudna abból profitálni hogy ajándékot ad a vásárlóinak aztán kidobatja velük?

Előzőekhez csatlakozva én is csak remélem hogy nem lesz egy hiszékeny tini sem aki bedől ennek, szétvágja a dezodoros flakonját és jól az arcába robbantja. De szép is lenne a világ ha nem veszélyeztetnénk egymás testi épségét lájkokért meg nézettségért. Pedig amúgy nem vagyok egy közösségi média ellenes ember.

2021. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gondoltam, hogy kamu, csak megzavart, hogy arra biztatta a kommentelőket, nézőket, hogy ők próbálják ki. Elég kellemetlen, mert nem ez az egyetlen videója erről, hanem van vagy 3...
2021. febr. 20. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
De az a kigúvadt szemű fej, tiszta szánalmas, komolyan. Persze, basztassa csak szét a sok idióta a flakont, hátha lerobban a kezük.
2021. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!