Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Montale parfümből melyiket...

Montale parfümből melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ami nagyon tetszett az a Red Aoud, Intense Café, Nepal Aoud és az Aoud Musk.


Tudnátok hasonló Montale illatot ajánlani? Főleg a Red Aoud-hoz hasonlót keresek a változatosság miatt. A fenti illatokat már elhasználtam, de igen sokáig ezeket használtam és kipróbálnék egy újat. :D


Márkaboltban sajnos nem tudom megszagolni, mivel Egerben lakom, ott nincs, illetve rendeltem pár mintát, de úgy beletrafáltam néhány számomra kellemetlen illatba, hogy nem merek megint rendelni, mert lehet nagyon jó és megéri és tudom használni, de lehet kicsit sem tetszik.


2021. márc. 2. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Intense Café a kedvenc. Ha neked is tetszett akkor a Roses Musk is tetszeni fog. Rose Elixir is nagyon jó, nekem egyébként a Mukhallat is tetszik.

A Mancera illatokat próbáltad esetleg? Azok között is vannak jók

2021. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mancerát még nem próbáltam, de kipróbálom majd, köszönöm! :)

A Roses Musk-on én is gondolkoztam, így már mindenképp kipróbálom. :D

Mukhallatot pont vettem anyának nemrég, ütős nagyon, nekem picit az túl édes volt.

2021. márc. 3. 12:18
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A Sensual Instinct a kedvencem. Kegyetlen jó, nagyon nőies, ámbrás, luxus hatású illat, viszont tudni kell viselni. Ettől első szippantásra eldobtam az agyam, és azóta a kedvenc parfümöm.


Az Intense Café is nagyon finom. Rajtam kezdetben nagyon sokáig rózsás, utána ínycsiklandó kávés-vaníliás süteménnyé változik.


A Chocolate Greedy-nek először Nutella illata van, de tényleg. 😄 Egyszerűen imádnivaló. Később csokikrémes péksüteménnyé szelídül mazsola szemekkel, illetve még ehhez társul egy kis “bőrös” vonal is.


A Mukhallat sem rossz. Engem a kanalas epres Panadolra emlékeztet gyerekkoromból. Arra a gyógyszerre, amit bármilyen bizarr kiejteni a számon, imádtam. 😅 Meleg, orientális fűszerekkel bolondított Panadol.

2021. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A Panadolon nagyon nevetek! :D A Sensual Instinct-en nagyon gondolkodok én is, szeretnék kipróbálni mintát belőle nagyon, csak sajnos szórófejeset nem találtam még sehol, viszont én úgy szeretem kipróbálni. :D


Egyébként #2 azóta próbáltam a Mancerát, az Indian Dream és a Sand Aoud lett kipróbálva, tetszett, viszont a Montale még mindig jobban bejön.


Egyébként a Sand Aoud olyan durván tartós, hogy nem is a felfújás napján tetszett, mert nagyon erős, hanem másnap, amikor dobtam be a mosógépbe a felsőmet, amire ráfújtam, na úgy már kellemes lett. :D

2021. ápr. 2. 12:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Már eddig is ismertem a Montale illatokat, de a minap megszagoltam majdnem az összeset a Neroliban.


Amit az ízlésemről tudni kell, hogy az édes illatokért vagyok oda, de pl a Mukhallat nem az én esetem.


Amikből hoztam is haza mintát:

- Roses Musk nagyon szép rózsás illat, ami hasonlít az Intense Café-ra, meg a Mancera Roses Vanille-re. Ezt meg is rendeltem már.. :)

- Arabians Tonka Nagyon édes misztikus illat, IMÁDOM! Valóban arabos feelinge van, de nem füstös. Hűvösebb időben, vagy esti programra tökéletes! A következő lesz amit beszerzek. :)

- Pretty Fruity - Édes gyümis, cukorkás illat minden bonyodalom és izgalom nélkül.

-Rose Elixir - Epres pezsgős illat, nem túl édes, határozottan jó illat, de szintén hétköznapias, nem igazán emlékezetes.


Tehát én ezeket ajánlom kipróbálásra.


A Mancerától nagyon hasonló illatokat fogsz találni, hisz egy ember kezében van mind2 márka. Mindenesetre ha nagyon szereted a vaníliás barackos körülölelős illatot, akkor ajánlom a Vanille Exclusive-ot, valami isteni hideg időben!

2021. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ #5!


Én ma voltam a Neroliban, őszintén nem tudom mi legyen a következő, annyi tetszett :D


A Dark Vanilla, Sweet Vanilla és az Oud Tobacco most eléggé tetszik :D

Illetve az általad említett Roses Musk is remek, picit nekem hasonlít az Intense Café-ra :D

2021. jún. 4. 23:06
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem óta egyébként So Ambert vettem, nagyon kellemes, bár igen erős, nem mindenkinek tetszik, de én odavagyok érte!
2021. jún. 4. 23:07
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


A Dark Vanilla-val szemezek nagyon, bár még nem szagoltam. Megosztóak róla a vélemények.. Most hogy az Arabians Tonka így bejött elkezdek kacsintgatni az Oud felé, pedig eddig nem volt az én asztalom, úgyhogy majd megnézem azokat is amiket írtál :) amire még nagyon kíváncsi vagyok az a Honey Oud, azzal kapcsolatban van tapasztalatod? :)

2021. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A Honey Aoudból van mintám, többször kipróbáltam, nagyon tetszik a mézes vonal, viszont picit sok nekem benne a fahéj :D

Dark Vanilla-t és a Arabians Tonkat vettem pont utoljára, biztos, nagyon bejönnek :D

2022. ápr. 30. 12:44
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


A Honey Aoud-ból én is rendeltem mintát, és finom de nekem is túl fahéjas :D Az általad említett So Ambert néztem még ki, illetve a Day Dream-et így nyárra :)

2022. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!