Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen napszakban érdemes...

Milyen napszakban érdemes leginkább körmöt festeni?

Figyelt kérdés

Én legtöbbször este szakítottam rá időt, és azt figyeltem meg, hogy alvás közben nyomatok keletkeztek rajta, ahogy párna alá helyeztem a kezem, stb.

Ti mikor szoktatok körmöt festeni, és mennyi időt vártok, hogy megszáradjon?



2021. márc. 11. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen amikor sima lakkal festettem d.u csináltam, közben megnéztem 1-2filmet vagy sorozatot.

Mostmár gél lakkozok néhány éve, így tuti nem ragadok bele semmibe.

2021. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
En is javaslom a gél lakkozast. 18l
2021. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

delutan, es nekem kb 40 p alatt fullra megszarad

kozben pihenek, sorozatot nezek mondjuk.

evekig gellakkoztam itthon, 2 hetente csinaltam es mindig nagyon sok idot vett igenybe

fel eve visszatertem a sima lakkra, 1 hetig nagyon szep nekem, utana kezd el lepattogni kicsit, azelott ujracsinalom, megvan 20p alatt

a gellakk minden hetvegembol elvett orakat

2021. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is inkább áttértem a géllakkra, béna vagyok szóval leszedéssel együtt 3 óra, kb 3 hétig esztétikus, miközben csinálom meg podcastot szoktam hallgatni vagy más beszélgetős műsort.
2021. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Géllakkozni én is szoktam, de most pihentetem a körmömet mert kicsit elvékonyodott, ezért vettem vitaminos lakott, aminek nude színe van, most azzal festem, és nekem tetszik.

2021. márc. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!