Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Ebben az időben szabadtéri futáshoz este fél7-7 körül érdemes lenne sapkát felvennem? Ti hogyan szoktatok ilyesmi időben és napszakban futni?

máj. 15. 13:57  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem ne este, hanem reggel/hajnalban fuss, sokkal tisztább a levegő, és fel is kelt.:)

Sapkát, ha fázik a fejed/füled vehetsz, de szerintem inkább sálat/garbót viselj!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 15. 14:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de sajnos mindenképp késő délután/kora este szeretnék futni járni.

Köszönöm a tippet!

# 2/4Időpont máj. 15. 14:18 Privát üzenet

Én ilyenkor már nem veszek sapkát. :) Ha fázósabb vagy, akkor viszont vegyél. Ki kell tapasztalni, hogy neked miben jó.

Én trikó+ hosszú nadrág, vagy rövid nadrág + hosszú ujjú póló változatokban futok ilyenkor.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 15. 14:44 Privát üzenet
Esik az eső, széldzsekiben kapucnival. A garbót én nem szeretem, mert ha bemelegszem, mindig le kell kicsit cipzáraznom a felsőmet. Sapka is jó ilyenkor, elég a szellős nyári, vagy vékony téli sapka.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 15. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen sportot érdemes elkezdeni 15 évesen Kaposváron valami küzdő sportot szeretnék ahol a saját szintemen lévőkkel edzhetek és nem este vannak az edzések?
Erdemes elmenni egy gyors kondira ebedszunetben? Este csaladommal akarok lenni, reggel meg viszem oviba a gyerekeket. Valaki csinalja ezt? Mi a tapasztalata ezzel?
Mikor érdemes edzeni? Reggel vagy este?
Súlyzós edzés mellett pihenőnapokon este szoktam futni. Munka megváltozása miatt most reggel ébredés után megyek futni éhgyomorra. Érdemes tejsavó turmixot inni futás előtt, hogy...
Erdemes edzenem ma, ha este alkoholt fogyasztok?
Vettem egy 100% whey protein professionalt. Hogyan érdemes fogyasztani? Egy adagot edzés után mindenképpen ugye, a másikat edzés előtt vagy inkább reggelente? Az edzés utáni az...

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!