Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Feng shui fekete obszidián...

Feng shui fekete obszidián karkötő tényleg vonza a szerencsét meg taszitja a rosszat? valaki rendelt már ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 19. 20:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Igen. Legalább olyan erősen, mint egy mágnes a papírt.
2021. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, tökéletesen hatástalan milyen ilyen sz@rság. Nem is értem hogy lehet hinni ilyenekben.
2021. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*minden ilyen
2021. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Baromfifarm válasza:
100%
Nem.!
2021. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Baromfifarm válasza:
100%

4-es vagyok:


A kérdésre értettem hogy nem.

2021. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
84%
Placebo, viszont aliexpressen pár dollárért találsz dögivel.
2021. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól mondja, ez egy kabala, ha elhiszed hogy szerencsét hoz lehet tényleg segít de erre egy 300ft-os karkötő is ugyanúgy képes, nincs varázsereje, nem vonzza máshogy az energiát, aannyit tud hogy elhiszed róla hogy segít de ha tényleg ilyen cucc kell azt ne keresd, nekem ami ilyen kis "talizmánom" van azt általában megláttam és lett egy érzésem hogy nem tudom miért de ez most nekem kell. De hülyén hangzik amúgy de nekem pl a szerencsehozóm egy nadráglánc, és a nyakláncaim, minden nap hordom, ha neadj isten elfelejtem valamelyiket egész nap rossz érzésem van tőle, szerencsétlen napom szokott lenni de ezek nem valami energia vonzó dolgok, csak nekem a kis személyes tárgyaim, a legtöbb embernek szerintem van ilyenje.
2021. márc. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ha egy kicsit is belegondolsz, rájöhetsz a válaszra. Hja, most nem csak a varázserő nem létezéséről van szó. Gondolj bele, ha tényleg egy ekkora csodaszer bárki kezébe kerül, miért akarná már reklámozni meg eladni, inkább magának rakná el. Az pedig, amit karkötőeladásból keresne, simán megszerzi egy viselésével. Az pedig nyilván nem lenne neki az jó, ha mindenkinek lenne szerencséje, mert akkor az már olyan, mintha senki nem lenne szerencsés, így neki sem. Lehetetlen, hogy mindenki gazdag legyen.
2021. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Hja és arra meg, hogy csóróból meggazdagodás meséket írjanak, pláne ugyanolyan séma alapján, nyilván nem lesz gondjuk.
2021. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg a Wish -en párszáz forintért!


[link]


Az élemes válalkozó innen vásárolt fel sokszázat, felrakta a frappáns reklámot,és kaszál. Aki megveszi, meg is érdemli!

2021. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!