Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Te mit gondolsz J. L. Armentro...

Te mit gondolsz J. L. Armentrout Luxen sorozatáról?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudott lekötni.

Alkonyat koppintás ufókkal.

2019. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Talán kettőt, de lehet hármat olvastam belőle. Ahhoz képest, hogy mennyire semmilyen, egész sokáig bírtam. Nem kidolgozott a történet, nekem olyan se eleje se vége, meg a tipikus kis szürke egérke beleszeret a menő gazdag mr tökéletesebe. Nem ajánlom.
2019. febr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem rossz könyv pedig
2019. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Én olvastam az összes könyvet a shadow-t kivéve. Nekem tetszett a luxenek háttere társadalma lehetett volna kicsit kidolgozottabb. Lehetett volna róla több infó. De amúgy nem rossz. Én a karakterekkel nem voltam elégedett. A mellékszereplők sztem nagyon jól a két főhős (Daemon és Katy) viszont semmilyen. Katy állandóan nyávog nagyon idegesítő és a negyedik könyvben nagyin ostobának és szánalmasnak van beállítva. Illetve nem voltam elégedett a Daemon szemszögéből írt résszel mert nagyjából ugyan olyan csöpögős volt mint egy lányé. Egy fiútól ennél többért vár az ember. Olvastam már olyan könyvet amit E/1 személyben fiú szemszögből írt egy női író és egy lánnyal váltogatta meg lehet oldani ennél jobban.

De amúgy az alap sztori nem rossz. Luc könyvére nagyin kíváncsi vagyok .

2019. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, bár kicsit Sárkányok gyermeke könyvsorozat koppintásnak éreztem. Ettől függetlenül szerintem nagyon jó könyvsorozat!❤️
2021. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam még a teljes sorozatot. Nekem egynek elmegy eddig, de az Originek sorozatot nem múlja felül. Véleményem szerint Luc és Nadia/Evie kilóméterekkel lekörözik Daemont és Katy-t. Ugyanakkor nem rossz történet, de ha választani kell abszolút az Originek.
2023. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!