Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolások! Milyen táskát...

Középiskolások! Milyen táskát hordtok suliba?

Figyelt kérdés
Ha lehet képet is róla;)
2010. aug. 19. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van. :)

2010. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Normális fekete iskolatáskát, semmi különös nincs rajta.

Ilyesmi: [link]

És őszintén letojom hogy most a kényelmetlen oldaltáska a divatos amitől leszakad az ember válla és egyáltalán nem iskolába való.

2010. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

van egy fekete hatizsakom, amibe sok minden belefer. Nehezebb napokon azt hasznalom.

Konnyebb napon egy dosszie, es egy kisebb taska.

2010. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
[link] ilyet
2010. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy nike szürke hátitáska.

(nem találtam róla neten képet)

2010. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

más színben és anyagban, de a formája ugyan ilyen, nem olyan nagy, szóval vállon simán el lehet vinni és minden belefér, pedig mi elég sok cuccot hordunk, még a tesicuccom is belefér, szóval minden

és nem a hosszú vállpánttal hordom, hanem azzal a kicsivel amit nem lehet levenni

2010. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy nagy, kekiszínű Björn Borg oldaltáska. minden cuccom belefér, kényelmes, és könnyű vele buszozni, nem foglal annyi helyet. =)
2010. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem egy ilyen gucci táskám van. 15/L és ha több cuccot kell vinni akkor egy Fila válltáska.

2010. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


tavaly mikor 9.-be mentem megszívtam az oldaltáskával, mivel elég sok cuccom volt, és mindennap baromira fájt a hátam meg a vállam, úgyhogy most hátizsák mellett döntöttem. L/15

2010. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!