Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK, ti mit hordtok tesi órán?

LÁNYOK, ti mit hordtok tesi órán?

Figyelt kérdés

Felsőnek, gatyának, cipőnek?


16/L


2011. okt. 25. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hosszú melegítőgatya, fehér póló, sima sportcipő.
2011. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fekete melegítő, fekete póló. Fekete sportcipő. De mindenki másnak kötelező a piros nadrág, fehér póló, fehér tornacipő.
2011. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
sötétkék/fekete hosszúnadrág,fehér cipő,fehér egyenpóló (kötelező). 16/L
2011. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9-10 osztályban tornadresszt, kötelező volt mert olyan gimibe mentem ami egyben általános iskola is volt és az általános iskolások tanárát kaptuk sajnos. Most fehér vagy piros pólót (suli színe) fekete cicanadrág van rajtam melegbe rövidnadrág, és egy egyszerű sportcipő. 17/L
2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szürke hosszúnadrág, sötétkék egyenpóló, fekete sportcipő. Mikor meleg van kinnt akkor halásznadrágot.
2011. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
fekete nadrág, hidegben hosszú, április, május, szeptember alatt rövid. fehér póló, a fölöttünk járók pirosat hordanak, az alattunk járók kéket. kék sportcipőm van.
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem térdig érő sztreccs nadrágom volt, fehér pólóm, fehér cipőm. De most már egyetemista vagyok, úszást választottam tesinek, ott értelemszerűen úszódresszt hordok :)
2011. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Fehér pólót és cicanadrágot szoktam hordani vagy melegítő nadrágot, nyáron rövidnadrágot veszek fel, télen ha még hidegebb van veszek fel a ruhám alá dresszt is a derekam miatt, vagy ha szertorna anyagrész jön mert akkor kötelező. 16/L
2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 colaCukor válasza:
bő póló, fekete térdnadrág, fekete tornacipő.
2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Fehér póló, sportcipő/tornacipő, és általában pamut fekete leggings, amin már van egy kis lyuk, így hétköznap nem hordhatom. Melegebb időben fekete vagy szürke térdnadrág.
2011. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!