Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy világos bőrű barna szőke...

Egy világos bőrű barna szőke melírozott hajú szép kék szemű csajhoz milyen smink illik? Ha egy kicsit teltebb csajról van szó nem duciról csak nem is anorexiásról?

Figyelt kérdés
ha még magasság esetleg fontos lenne alacsonyhoz mert még fiatal vok ..xd
2010. aug. 19. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a smink és a testalkat meg magasság nem igazán függ össze de mindegy, ez az én véleményem.

Amúgy a kék szemedhez és a szőke melírhoz szerintem szép a kék és a fekete is. Zöldet és rózsaszínt nem tudnék elképzelni. De csak hozzá illő ruhához használd a kéket mert van egy ismerősöm akinek folyton kék a szeme és néha elég gáz a nagyon hozzá nem illő ruhájához.

2010. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kép?
2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs másikat nem találtam [link]
2010. aug. 20. 11:52
 4/4 anonim válasza:
nekem nem nyitja meg
2010. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!