Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel formázzam a szemöldököm?

Mivel formázzam a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg segíteni? :)


Évekkel ezelőtt a kozmetikus, nagyon el...🙄 Azóta magam szedem itthon, nagy nehezen visszanövesztettem, formáztam, most elégedett vagyok mind a vastagságával, mind a formájával. Átlátszó szemöldök zselével vagy szemöldök szappannal szoktam fixálni, hogy a helyén maradjon, mivel elég sötét (majdnem fekete) nem szoktam rá színezett termékeket használni.


Az egyetlen gondom, hogy néhány helyen kicsit hézagos. És nem tudom eleve sötét, dús szemöldökre mi a legmegfelelőbb alternatíva, ha csak a hézagokat akarom kitölteni és nem az egész szemöldököt megfesteni? Ceruza, por stb ilyesmire gondolok. A cél a minnél természetesebb hatás elérése lenne, nem az ilyen instás műszemöldök, amiről ordít, hogy kicsit sem eredeti. Köszönöm, ha valaki segít!😊😊



2021. ápr. 14. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Küldök képet privát, ha az segít
2021. ápr. 14. 17:16
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából bármelyik jó lehet(por, ceruza, zselé). A lényeg inkább a technikan van.

Nem a terméktől lesz insta szemöldököd, hanem ahogy megfested.

2021. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!