Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Három hete csináltattam orr...

Három hete csináltattam orr pc-t, tegnap elött észre vettem, hogy egy kis pukli szerüség van félig alatta. Hasonló egy kisebb hólyaghoz?

Figyelt kérdés
Mit tudnék csinálni, hogy elmúljon?
2010. aug. 21. 16:20
 1/4 anonim válasza:

Gennyes vagy inkább vadhús -szerű?

Mert ha csak elfertőződött, akkor Betadine-nel kend be naponta többször is, ha vadhús, akkor bőrgyógyász!

24L

2010. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Inkább gyennyes :) Köszönöm a választ!:D

Am ha vadhús lenne, akkor a bőrgyógyász mit csinálna vele???:S:S Jaj remélem ilyen baja nem lessz.....:S

2010. aug. 22. 18:15
 3/4 cucussh válasza:
nekem lassan egy éve van orr pc-m van mikor még most is begyullad ha mondjuk pc-t cserélek de mikor nekem csinálták adtak hozzá kenőcsöt és abból még mindig van. Ha avval bekenem párszor elmúlik. amúgy a betadine jó ötlet ha gennyes de nekem még jó volt a neogranormon mert az is gyulladás csökkentő és hámosító szoval segít a begyógyulásban :) sztem ne ijedj meg sztem csak begyuladt!
2010. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elmentem bőrgyógyászhoz írt fel egy kenőcsöt aval kenem(2ik napja) de még mindig semmi :S Mármint eddig elég szépen gyógyul, de elmúlhatna végre!:S Mert sajnos a betadin nem segített szal tuti vadhus :S ....

De a pct akkor se veszem ki:$:Sxd.....

Volt már vkinek ugyanez a baja??(vadhús) hogy oldotta meg??

2010. aug. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!