Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14. szülinapomra szeretnék...

14. szülinapomra szeretnék piercinget. Nem divatból. Csak tetszik. De a szüleim . Nemtom mit csináljak?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék egy köldök piercinget a 14.dik szülinapomra.. ha a szüleimet megkérdezem tuti kiabálnának vagy vmi hasonló .. de .. poló alatt lehet hogy észre se vennék h van? ha nem szolok és valahogy megtudnák h van akkor biztos..kinyirnának vagy nemtom ...

hogy tudnám meggyőzni őket..?

mert nem szeretném a hátuk mögött megcsináltatni ..


2010. aug. 24. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár évet, kibírod.. én 21-évesen szúrattam, nem maradtam le semmiről.
2010. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem csináltatnék a helyedben. 14 éves koromban de még 15ben is nagyon szerettem volna, de most 19 éves fejjel rájöttem, hogy nem is tetszik és nem tudom, hogy akkor hogy tudott annyira tetszeni. 100%-ig megbántam volna, ha anno megcsináltatom és örülök is neki, hogy anyuék akkor ellenezték. A barátomnak sem tetszik és ezért is jó, hogy nem csináltattam meg.
2010. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát azért veszélyes,mert nekem a volt osztálytársam is csináltatott kb 16 évesen és jó kozmetikus csinálta,de mégis begyulladt neki + majdnem kiszakadt a bőre mert nagyon kicsi bőrt szúrtak át.Évek múlva amikro befort akkor tudta csak megcsináltatni rendesen.Szóval ha netalán tán neked is baki lesz akkor inkább várj pár évet, hátha aaddigra megengedik.
2010. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem csináltatnék a helyedben. 14 éves koromban de még 15ben is nagyon szerettem volna, de most 19 éves fejjel rájöttem, hogy nem is tetszik és nem tudom, hogy akkor hogy tudott annyira tetszeni. 100%-ig megbántam volna, ha anno megcsináltatom és örülök is neki, hogy anyuék akkor ellenezték. A barátomnak sem tetszik és ezért is jó, hogy nem csináltattam meg.
2010. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szia. énis 14 leszek, és nekem is nagy álmom egy köldök piercing. de várok vele, mert még korai. majd ha 17-18 leszek =). szóval szerintem te se siesd el. meghát a szüleid biztos hogy pár év mulva engedékenyebbek lesznek, mint most.
2010. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbálj beszélni velük. Én például a piercinget meg fogom engedni a gyerekeimnek (már van kettő csak még ovisok, úgyhogy nem került szóba), mert azt ki lehet venni és nem marad úgy nyoma. Ezzel mondjuk lehet érvelni a szülők előtt. Ha már nem tetszik majd, akkor kiveszed és simán összeforr a helye, nem örökre szól mint egy tetoválás vagy egy fültágító.
2010. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
csináltasd meg :D ugyis nyár vége, mindig lesz rajtad vmi pulcsi, nem látnak fürdöruhába vagy ilyeneke:D én is 14 évesen szurattam, most 15 vagyok de már van a nyelvembe , orromba, meg az ajkamba is:) sztem ebbe nincs semmi.:) csak nagyon gondozd mert iszonyat begyulladhat! puszi
2010. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem kéne még...
2010. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
13:42: nagyon szép lehetsz...
2010. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha a szülei olyanok, miért ne? Kiveszi, beforr. Én a 13. szülinapomra kaptam anyumtól, eljött velem, kifizette, mert szerinte jól áll és én is szerettem volna.

Most vagyok 21 és még mindig megvan, nem bántam meg azóta se.

2010. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!