Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik orrpc-septu...

Szerintetek melyik orrpc-septum variáció nézne ki jól?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy fekete patkós orrpiercingem, amit imádok, teljesen én vagyok, évek óta ezt hordom, és "hozzám nőtt" (nem szó szerint), nem szívesen cserélném le. Viszont szeretnék septumot is, de emellé csak sima, fekete karika lenne jó. Pedig septumból az ezüst patkó tetszik a legjobban.


Szerintetek cseréljem le az orrpc-met ezüst karikára, vagy a septumom legyen fekete karika?

Van még ezüst industrialom, ezüst helixem, illetve 3-3 fülbevalóm, a felső kettő ezüst, az első fekete.



2021. jún. 17. 10:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a septum legyen fekete. Fiú vagyok és nincs piercingem, annyira nem értek hozzá, de szerintem úgy nézne ki jobban. Mondjuk függhet a hajszínedtől is. (Amúgy elég menőn nézhetsz ki, jók ezek a piercingek, amiket felsoroltál :D)
2021. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A hajszínem folyamatosan változik 😅 Jelenleg vörös, jövőhéten szőke lesz, után ezüst, majd színes. :D

2021. jún. 17. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fekete septum , fekete karika is jól nézne ki együtt szerintem, ha neked az nem sok :))
2021. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
1-es vagyok, szerintem ezek közül mindegyik hajszínhez jobban megy a fekete és amúgy mindegyik nagyon jó :D
2021. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!