Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen műkörmöm...

Szerintetek milyen műkörmöm legyen? (variációk lent)

Figyelt kérdés

1. neonrózsaszín az összes körmöm csak a gyűrűs ujjam lenne neon sárga


2. ugyanúgy a színek mint az elsőnél csak lenne húzva még rájuk egy csillogós lakk ami világít a sötétben


3. az összes körmöm rózsaszín egytől egyig és úgy rá a világítós, csillogós lakk és a gyűrűsön lennének kavicsok


4. a gyűrűs ezüst csillogós lenne a többi pedig a neonrózsaszín



Szerintetek melyik lenne a legjobb? Nem tudok dönteni :/



2013. aug. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a harmadik a legjobb. :)
2013. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 4.es. A rózsaszín meg az ezüst nagyon jól mutat együtt. Most nekem is olyan van,és szerintem nagyon szép :)


A többi 3 szerintem egy kicsit sok(k):D


19/L

2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
tetszeni akarsz a barátnőidnek? leszbi vagy? undormánynak hangzik mind a 4 variáció. hányás. komolyan.
2013. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez mind elég giccsesen hangzik. Nagyon max a 4.

Alapból neonszín, tehát tök feltűnő. Még arra csillogós lakk, meg kavicsok, meg eltérő neonszín. Nem sértegetni akarlak, de a borsod megyei romák kezén látok hasonlókat. Szóval..

2013. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a4-es legyen
2013. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!