Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkelik magukat a...

Hogy sminkelik magukat a plázacicák és milyen a stílusuk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
borzalmasan, szerintem szornyu ahogy azok a csajok kifestik magukat, kg smink, tulhuzott szemek, pfuj, anélkül meg olyanok mint a mosott szar. stílusuk meg mindig a divatnak megfelelő, szoval no egyéniség
2010. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elsaő, határozottan igazad van. Szégyenletes.
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

én elvileg plázacica vagyok a visszajelzések alapján xD

és igy nézek ki:

smink : korrektor,púder,szemceruza alul-felül,fekete(olykor színes) szemhéjtus "cicásan",szájfény,arcpirosító vagy bronzosító

stlíus : hát..ez nehezen behatárolható nálam xD oké,a divatot nagyon követem,szinte 3naponta vásárolok xD szal..naprakész :D

16L

2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
te jó isten..16 évesen ennyi minden? kivácsni lennék hogy fogsz kinézni 30évesen.. én a helyedben erre nem lennék büszke.. a bőröd meggyötört és szikkadt lesz.. amugy az első voltam.
2010. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Azaz pláza pi*sa. : D

alapozó, púder, szemcerka, tus, szempillaspirál.

Rozs az fehér. Szemfesték is valamikor fehér.

Ahogy jár a csaj, seggét rázza.o.O

Tűsarkúban.o.O

Egyszerűen undorító. :S

Mondjuk valamelyiknek a hajhosszabbítás is elég szar. Mikor kitéptem szegény csajnak még kifizettette volna velem.o.O

2010. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

21:31es vaok

jah igen, a szempillaspirált elfelejtettem xD és mondjuk én nemhasználok fehér rúzst,az sztem undorító :S

ésigen,póthajam van és festem is :D és szoli..

és am ugygondolom lesz ami lesz. majd felvarratom a ráncaim vagy valami,egyszer ugyis mindenki megöregszik..amig fiatal vaok addig pedig kihasználom :)

2010. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
de nem mindegy hogy egy szép üde fiatal arc mutatkozik meg vagy egy csunya, tágporusu ( mert hogy a puder és a korrektorok miatt kitágulnak a porusok ), megviselt arcot látsz a tükörben. nem értem miért kell szándékosan tönkretenni a szép fiatal bőrt
2010. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
mivan?irigykedtek a plázacicákra? :D
2010. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Kur.vára irigy vagyok rájuk.

Hiszen szeretnék egy üresfejű liba lenni, akinek póthaja van, 10 kiló smink van rajta, így leplezve a rondaságát. Szeretném, ha a pasim miután meglátna smink nélkül, ne ismerjen fel. Szeretnék több tízezret költeni műhajra, mert nekem nem felel meg az eredeti. Szeretném a család összes pénzét 3 naponkénti vásárlásba fektetni, az nem érdekel, hogy mit eszünk majd, de ha meglesz a legújabb és legtrendibb cicanadrágom (csak és kizárólag ezüst, krokodilbőr mintával), már nem is kell kaja. Szeretnék 30 évesen akkora bütyköket, ami a 85 éves szomszéd néninek van, a 10-15 centis magassarkúktól. Minden vágyam továbbá, hogy az összes szabadidőmet a plázákban verjem el, vadászva a cukcsimukcsi, kövesfülbevalós, csőgatyás bu.zernyákokra. Tök jó lenne 10 percenként ellenőrizgetni a sminkem, illetve fél óránként kivonulni még 1 kilót felkenni magamra.

Azt a mindenit, de irigy vagyok rájuk !

2010. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Pedig ez az idióta támadásos általánosításod pontosan ezt sugallja!Miért lenne egy plázacica kinézetű csaj ostoba,üresfejű liba??Vagy könyörgöm,...miért lennének csúnyák smink nélkül?Tenagyonidiótavagy!Olyanok mint bármely natúr lány, vannak köztük szépek és csúnyák is. Akkor ennyi erővel az izmos pasik is hüly.ék, a szemüvegesek ronda pattanásos ,zsíros hajú kocka stréberek.Az összes többi ember pedig egy nagy senki szürke unalom.

Nagyon vicces ez az általánosítás ami az irígy emberektől származik!

2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!