Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkelik magukat a...

Hogy sminkelik magukat a plázacicák és milyen a stílusuk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 21:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért jöttök rögtön azzal, ha nem tetszik valami, hogy biztos irigy vagy.

Azért 13 évesen több eszed lehetne, mert tuti annyi vagy ennyi ésszel.

Én trapézgatyát hordok, ez sokaknak nem tetszik. Akkor most mindenki irigy ?

Hát tudod mit, kicsiszivem ? TE vagy a NAGYON idióta !

2010. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát én sokkot kaptam amikor megláttam a tescó p*csákt:)

Komolyan én sokkot kaptam és leírni sőt még körülírni sem tudom hogy hogy néztek ki

2010. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Amúgy most ez minden hozzászólónak mondom hogy nem kéne piszkálni érte mert lehet hogy csak egy beöltözős buliban akar plázacicának öltözni...Jó ez is egy eléggé fura ötlet!!De mindig itt a de hogy lehet hogy ő viccesnek találja!Én is akartam 12 évesen dr.szöszinek öltözni egy beöltözős bulira sőt még farsangra is,az már más tészta hogy végül nem az lettem!

Szóval...Lehet hogy ő ezért kérdezte

2010. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Édes drága bogaram! Rég voltam már 13 éves... 10éve:) Hogy segítsek a számolásban, az 23 :D

Persze van aki nem szereti a trapézt,de senki nem förmed rá hogy fúúj a trapézgatyások milyen hülyé.k és ostobák. Te meg pont ezt tetted és azért vagy irigy.

Amúgy meg én is jobban szeretem a trapéz nadrágot mint a csőgatyát....

2010. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Na, akkor legalább egyet értünk valamiben.

De értsd meg, szívem joga eldönteni, hogy kit utálok meg kit nems zeretek, mivel nem értek egyet stb.

Én a plázacicákat nem bírom, ami nem egyenlő az irigységgel. 2 nagyon különböző dolog.

És sajnálom, ha ezt 23 évesen sem érted meg.

2010. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Persze, szíved joga utálni őket. De ilyen hülye általánosításokat írkálni....no comment :D

Én mondjuk utálom az emokat,mégsem hordom le őket a sárga földig.

2010. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én tavaly a Kálvin téren kaptam meg két derekamig érő 15 éves csitritől, hogy "jajj, már megint egy hülye plázacica".

Persze azt ők nem tudhatták, hogy épp művészettörténet szemináriumra igyekeztem. Nagy meglepetésemben köpni nyelni nem tudtam. Fekete nadrág volt rajtam fekete magassarkúval, kék galléros felsővel és hosszú szőke hajam volt, és teljesen normálisan viselkedtem. Azóta sem értem miért kaptam meg azt a beszólást...

Tehát ennyi erővel, amit az imént felsoroltam, az a plázacicaság alapvető kelléke.

Nem hiszem, hogy a póthaj, a smink mennyisége, vagy a ruhák döntenék el ki plázacica. Inkább a viselkedésük az, ami hagy pár mondanivalót maga után.

Amúgy ha smink és stílus érdekel akkor ez a kép jut eszembe:

[link]

2010. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sok smink, trendi ruhák, póthaj. Ennyi az egész.
2010. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17:39! Tök igazad van! :)

Én igy jártam, nem vagyok plaza cica, anno rühelltem őket, ma már másabban állok hozzájuk: már nem általánosítok! :) Mert lett egy ismerősöm, akit plaza cicának néznél kivűlről, és beszélgetni se akartam vele mert elkönyveltem hülye libának...aztán egyszer ugy hozta a sors, h összezártak vele, és elbeszélgettünk., értelmes a csaj, vinnyogás nuku, semmi , habár kinézetre plaza cica! :)

2010. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!