Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fülporc lövés?

Mennyire fáj a fülporc lövés?

Figyelt kérdés
Még decemberben lőttek egy 2. fülbevalót a jobb fülembe. Most ugyanoda szeretnék egyszerre hármat lövetni. +1 még fölé, aztán +1 még afölé, ami már a porc és utolsónak fel, szintén a porcra. Akinek van bármilyen tapasztalata vagy tud valamit erről az légyszi írja le! :)

2021. júl. 13. 22:57
 1/6 A kérdező kommentje:
(Aki nem nagyon tudja elképzelni annak itt egy link: [link] ) Ebből most van meg a lobe és az upper lobe. Most szeretnék egy anti tragust, egy anti helixet (snugot) és egy helixet.
2021. júl. 13. 23:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj. Nekem három helixem van, 3 conch, 1 tragus. Kellemetlen érzés, de nem fáj. Meg tényleg csak egy pillanatig tart, amire elkezdene fájni, addigra már vége. Viszont jó ha előre felkészülsz, hogy snugot azt 100%, hogy szúrni fogják, és nem lőni, de a helixet is jó lenne szúratni, illetve most nem tudom, hogy az anti tragus az porcos-e vagy sem, de ha normális helyre mész, azt is valószínűleg szúrni fogják.
2021. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Könyörögve kérlek, hogy ne lövesd. Szétroncsolhatja a porcot, nem is igazán steril és mindennek tetejében még gyakran a belőtt ékszer anyaga sem megfelelő.

Ne szúrj ki saját magaddal, keress fel egy megbízható szalont és szúrasd ki egy tapasztalt piercerrel.

2021. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ :)
2021. júl. 13. 23:38
 5/6 ReGina... ***** válasza:
98%

Mindenképp szúrasd őket, és lehetőleg ne egyszerre.

Ezek mind porcos pc.k akiket itt leírtál, nem rövid a gyógyulású idejük, több hónap, akár 1 év is.

Tehát nem javaslom, hogy egyszerre szúrasd ki mindet, még nehezebben fog gyógyulni.

Mindenkép titán anyagú ékszert válasz, és ne karikát elsőre.

Oxtinosept-el kezelheted majd.


Nekem helixem van 10 hónapja, de még mindig érzékeny. A szúrás nem fáj, a gyógyulás viszont az lehet. Főleg ha beakad, fesübe, törölközőbe, stb.

Vigyázni kell rá, de szerintem megéri.

2021. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, szúrni fogják és tapasztalt piercingest választottam!
2021. júl. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!