Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fül piercing a legkevés...

Melyik fül piercing a legkevésbbé fájdalmasabb?

Figyelt kérdés

most van egy lobe fülbevalóm mindkettő fülembe, és megyek lövetni szintén mindkettő-be egy upper lobe piercinget (ami mellette van ugye a mostani fülbevaló mellett), de mivel nem szeretném hogy páros legyen, szeretnék mellé egy másik piercinget az egyik fülembe.


szóval az a kérdés hogy melyik fül piercingek a legkevésbbé fájdalmasabbak? industrial-t, helix-et, és még egy harmadik lobe piercinget nem akarok. olyanokat mondjatok kérlek, amik a leggyorsabban gyógyulnak meg.


mit ajánlotok?



2021. júl. 25. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
amúgy a conch-ról olvasgattam, de az elvileg ugyanolyan mint a helix fájdalom és begyogyúlási szinten. ez igaz?
2021. júl. 25. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 conchom van, és miután szúrták, mindhárom tökéletes volt, alig fájt.. egy ideig. Pár hónap után jöttek elő velük a problémáim, hiába kezeltem őket megfelelően. De nem bántam meg. Illetve van még 3 helixem, azoknak a szúrása egy picit jobban fájt, szúrás után is fájtak, be volt dagadva, de miután az elmúlt, nem volt velük semmi baj. Illetve van még egy tragusom, nem is fájt, és se akkor, se utána nem volt vele semmi problémám. Szóval én a tragust ajánlom. Kb. szúrás után 3-4 napig volt érzékeny, de ennyi, nem volt vele semmi bajom, nem dagadt be, se semmi.
2021. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rook-ot ajánlom akkor. Az a legkevésbé macerásabb a gyógyulást tekintve, de arra készülj, hogy cserélni nagyon nehéz lesz, szóval legalább egy évig ne is próbáld :)

Conch gyorsabban gyógyul, mint a helix, főleg ha inner. Outer conchnál függ, hogy rajta alszol-e, terheled-e...stb.

2021. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem indrustial van szúrás teljesen kibirhato volt fájni se fajt, gyógyulás viszont uh nagyon hosszú de megérte nekem kb fel ev volt már 1eves és nagyon imádom cserélni meg nagyon könnyű:)
2021. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a helixnel beljebb (teljesen középen) van piercingem. (Nemtudom, mi a neve, ha tudjátok mondjátok meg)


Nekem most van egy éve es a mai napig nem mondanám gyógyultnak. Néha eltelik úgy két hét, hogy teljesen érzéketlen aztán megint a legkisebb érintésre is érzékeny. Nem fájdalmas, de kétlem, hogy gyógyult lenne. Akarnék még többet, de kicsit úgy érzem ez a porcos rész nagyon nem erre van kitalálva.

2021. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!