Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A septum piercingekről mit...

A septum piercingekről mit kell tudni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet, de nem igazán vagyok otthon a témában.

Mennyire fáj?

Kb. mennyi a gyógyulási ideje?

Árban kb. mennyi a szuratással együtt?

És ki lehet venni ha kell?(sportolok, és meccsekre jó lenne ha ki tudnám venni)



2021. aug. 10. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

A szúrás maga nem fáj mert nagyon gyors, pár másodperc. Picit vérzik is.

Utána lévő 2 hét rosszabb.

Fontos napi 5x tisztítani octenisepttel rafujni és egy mozdítani rajta de nem szabad mozgatni meg semmi.

Kb 5ezer Ft.


Biztos ki lehet venni de én nem próbáltam mert félek hogy beforr.

Esetleg patkó amit be tudsz forditani?

2021. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én márciusban szurattam és igazából egyeltalán nem fájt

Nekem összesen kb 2 hét volt, viszont csak 2 hónap után cseréltettem mert elvileg hamarabb nem szabad

Az enyém 8k volt (+1k a kezelési krém)

Amikor szúrják külön meg lehet őket kérni, hogy fordítsák be neked a patkót és azt 2 hétig nem igazán lehet mozgatni.

Én versenyszerűen tornázom és edzésekre mindig be van hajtva és az edzőm sem vette észre

Bocsi amiért ennyit írok😅 Remélem segítettem

2021. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

En 3,5 hete szurattam.

Nagyon feltem tole. Rettegtem 🤣 munkahelyrol egyenesen mentem szuratni. Elotte a fonokommel meg egy munktarsammal beszelgettunk, ok mondtak hogy fal feher voltam 😂 sirtam, remegtem. A fajdalom olyan 10/2-3 volt. Az a ”fajdalom” elmult 1 tizet masodperc alatt kb. Inkabb csípett, de az nagyon. Es eleg sokaig. Fajni azota sem fajt, akkor 2 napig csipett, de ennyi. En szerencses voltam, nem gyulladt/dagadt be, nem valadekozott, nem fajt. Mar siman mozgatom, nem ragad bele, ha meghuzom vagy belekapok sem faj. 2-3 het mulva ki akarom cserelni nagyobb patkora, remelem mar menni fog.

Viszont en nagyon beteg lettem szuras utan az 5. napon. A nostrilnal is anno 2 eve, meg most a septumnal is. A nosteilnal 3 hetig voltam influenzas, most ”csak” masfel hetig. Es ezt tobbnel is olvastam mar, nme csak en tapsztaltam ezt.

Arban nem tudok sajnos segiteni, nem magyarorszagon elek.

Befordutani pedig belehet. Ki ne vedd mert beforr. Viszont ha be akarod forditani, mindenkepp jelezd a piercernek szuras elott.

Bocsi hogy hosszu lett, csak leirtam a tapasztalatom 😅

2021. aug. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ma csináltattam,egy pillanatra nagyon fáj de utána már nem annyira, megéri
2023. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!