Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol érdemes piercinget vásárolni?

Hol érdemes piercinget vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Septum piercinget és orrkarikát szeretnék venni (már évek óta megvan, de kicsit meguntam a jelenlegit), viszont az ilyesfajta online áruházakat nem igazán ismerem. (A környékemen meg nem igazán van jól felszerelt piercinges bolt).

Tudnádok ajánlani webshopokat?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. júl. 26. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
En rendszeresen, evek ota a bodymod-rol rendelek. Hamar megjon, megbizhato, olcso, es jo minosegu ekszerek. Barmilyen, nem csak orrba valo.
2021. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bodymodról hamar megjön? És mennyiért is szállítanak? Meg a többi felsorolásod...

Maradjunk annyiban, minimum kérdéses állítások. Persze, ha bodymodos vagy, ezt kell mondanod.

2021. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem ezt most teljesen 🤔 kulfoldon elek, rendelni szoktam onnan, ful piercingeket, orrba karikat, patkot, koldok piercinget, stb. Nekem ide hamar megjon, de ennek nincs koze magyrorszaghoz. A kerdezo kerdezett, en leirtam a valaszomat.

De ha erdekel, ide 3-4 euro a szallitas, es par eurok az ekszerek. Egyszerre szoktam inkabb tobbet rendelni, mert ugy megeri jobban. Itt a szalonban dragabb, pl 20-25 euro egy koldokpiercing, mig a bodymodon 10 euro korul vannak mar egesz jok. Nem vagyok semmifele bodymodos, azt se tudom ez alatt mit ertesz, en csak egy szimpla normal ember vagyok, aki evek ota, par havonta rendel toluk piercingeket. Rengeteg fele van, tobb szinben, meretet lehet kivalasztani (hossz, vastagsag), es a minoseguk is jo. Nekem mivel bevalt az az oldal, onnan rendelek mindig, (jo, hulyeseg, mert ha elkap a hev, a helyi szalonokban is szoktam vasarolni) leirtam a kerdezonek a tapsztalatomat. Ha mast irtam volna, akkor az lett volna a baj? Hogy miert ajanlgatom amazt az oldalt? (Elso voltam)

2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy egyszer vettem itt a szalonban koldokpiercinget, 25 euro volt, titan ekszer. 1 het alatt megbarnult a lelogo resz rola, par hettel kesobb pedig letort… amit a bodymodrol rendeltem, tizen par eurokert, soha semmi bajuk nem volt meg.. (meg mindig elso)
2021. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lilacsiga.hu

Pont a napokban rendeltem orrpc-t és fültágítót is onnan. Nyelvpc-t is onnan rendeltem néhány hónapja. Nagyon gyors a szállítás és a termékek is olcsók, illetve jó minőségűek.

2021. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!