Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mellbimbó piercingről minden?

Mellbimbó piercingről minden?

Figyelt kérdés

előnyei/hátrányai?

kinek mennyi ideig volt kellemetlen stb? mennyi idő megszolni? mennyi idő alatt gyógyul meg?


2021. aug. 17. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

előnyei szerintem: 1. nagyon nagy önbizalmat tud adni, sokkal jobban érzem magam a bőrömben miattuk:)

2. szerintem ugye jól is néznek ki


hátrányai: 1. meg kell szokni, de még azután is van, hogy beakad valami ruhába/törölközőbe, stb, szóval körültekintőnek kell lenni vele

2. szex közben is óvatosabbnak kell lenni vele, annyira nem lehet vadulni, mert könnyű megrántani/felsérteni


Nekem szúrás után talán 3 napig volt kellemetlen/fájó, aztán már szinte nem is éreztem, csak öltöködésnél/törölközésnél kellett figyelni rá, mert amíg nem szokja meg az ember, addig könnyű megrántani véletlenül. Azt már nem tudom, hogy mennyi idő volt megszokni, de pár hét alatt azért össze lehet barátkozni vele.😅 Nekem a gyógyulás nem tudom mennyi idő volt igazából, mert két hét után már teljesen olyan érzés volt, mintha gyógyult lenne. :)

(Mielőtt szúrattam, azt olvastam hogy a szúrás nagyon fáj, de cserébe szépen/könnyen gyógyul, és ezt meg is tudom erősíteni, mert nem volt semmi probléma vele.)

2021. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!