Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen üzletekben lehet kapni...

Milyen üzletekben lehet kapni Chanel parfümöket?

Figyelt kérdés

Eddig a Douglesben láttam, máshol is van?

Budapesten keresek amúgy.



2021. aug. 20. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Marionnaud, Müller
2021. aug. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Marionnaud boltot nem ismerem, nem is láttam szerintem még de ráánézek madj.

Müllerben voltam párszor viszont nem vettem észre ilyet, bár lehet nem tudatosan azt kerestem, viszon itt tényleg lehet hogy lesz, akkorák a müllerek.

2021. aug. 20. 02:53
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

1.vagyok, sógornőm amikor Kasselben élt, Mullerben vette a draga parfumoket, mert az volt közel hozza. Ebből gondolom, h kapni, bár magyar üzletben nem voltam, mert messze van.

Marionnaud pedig kimondottan parfüméria, nem úgy mint a Douglas, ahol minden van szinte mint egy drigeriaban :)

Esetleg Notino? Van 2 üzletuk, allee es aréna Plaza....

2021. aug. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3.Nagyon köszi.:)

notinoban nem jártam de benézek oda is majd. alleba minden nap járok bár nem tűnt fel, lehet az elsőn van mivel oda ritkán megyek le, általában a másodikon vagy a földszinten járok :D (spar)

2021. aug. 20. 03:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alle oldalában van a Notino, kívülről lehet menni :) a 4es villamostol a bejáratnál nem bemesz, hanem oldalt a mélygarázs lejárat mellett elmesz, ahol van a fenti kis parkoló, és ott :) vagyis elindulsz a Móricz felé vegulis :)
2021. aug. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.fú nagyon köszi.

jobban tájékozodt vagy itt mint én pedig az allee felavatása óta járok oda gyarkan :D

2021. aug. 20. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!