Emag parfüm rendelés?

Figyelt kérdés

Rendeltem kettő parfümöt az emag oldaláról. Ma reggel látom, hogy külön fogják küldeni, már alapvetően ezt sem értettem mert egyben adtam le a rendelést, nem 2x külön - külön de úgy voltam vele, oké. Az-az 500-600 ft. plusz költség, nem oszt - nem szoroz.😄 Viszont most látom facebookon egy zárt csoportban, hogy nagyon rossz véleménnyel vannak róla, így lehet még sem szeretném.

Lehet olyat csinálnom, hogy az egyiket átveszem, a másikat nem? Vagy hagyjam mostmár mind a kettőt és rendeljem újra azt az egyet? 😩



2021. aug. 23. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Az Emag nem egy üzlet. Árulnak azért ők is, meg felületet nyújtanak olyan boltoknak, amiknek nincs saját weboldala. Emiatt postázzák külön, gondolom két külön üzlet.

Ugyanezen okból nem lehet igazán egyként kezelni a véleményeket sem, mert igazából nem az Emag-tól remdelsz, ahogy pl szállás.hu-n is különböző hoteleket minősítenek.

2021. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy mennek a dolgok, köszöntöm azért! Ez volt az első rendelésem és nem értettem mi mit is jelent :D
2021. aug. 24. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!