Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajándékok voltak vagy csak...

Ajándékok voltak vagy csak véletlen? Notino-s rendelés

Figyelt kérdés

Rendeltem a notino.hu oldalról 14 parfüm mintát, hozzá még egy 100 ml-es férfi parfümöt és egy olcsóbb smink ecsetet, de volt még a csomagban +3 minta amiket nem rendeltem. Ezek ajándékok vagy csak aki összerakta a csomagot besokallt már a sok mintától és csak véletlenül kerültek a csomagba?

Most rendeltem innen először



2017. szept. 20. 18:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Ajándék, amellyel ösztönözni próbálnak. Marketing...:)
2017. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Ki tudja, nekem még sosem küldtek semmit pluszban, bár én max 6000 körül szoktam rendelni.
2017. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ajándék! Rendszeresen rendelek a Notinorol és szoktam én is kapni. :) Ahogy írta az első, marketing és ösztönzés egyben.
2017. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszi a válaszokat :) Ügyes marketing mert az egyik ajándék minta Dior Pure Poison ami elég drága hiába ilyesmiben gondolkodok (30 ezer nekem már sok)

Egyébként nektek vannak tapasztalaitok a teszterekkel? engem a kupak érdekelne hogy egyiknek sincs vagy ez csak néha fordul elő és van olyan ami kupakkal rendelkezik?

2017. szept. 24. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik teszterre raknak, van amelyikre nem, erre még mi sem jöttünk rá, hogy miért lehet. Régen nem raktak egyik re se(személyes tapasztalat, lehet más kifogta, hogy volt rajta), de manapság egyre több van kupakkal.
2017. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!