Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legkönnyebben használ...

Melyik a legkönnyebben használható alapozó?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok és mikor próbáltam mindig olyan nagy különbség volt az arcom és más között
2021. szept. 16. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a kedvenc alapozóm a loreal true match. Nyilván ha alapozót használ az ember valamilyen szinten látszódni fog.

Használj előtte hidratáló krémet, így kevésbé lesz maszkos hatása. Vidd fel a hajtövedbe, nyakadra, fülre így nem fog annyira elütni. Tapasztald ki mivel jobb neked a felvitel. Én szivaccsal szeretem felvinni. Egyszerre ne vigyél fel sok alapozót, mert akkor lesz maszk hatása.

2021. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alacsonyabb fedésű alapozókat könnyebb használni, mert ennél ha nem teljesen tökéletes a színe vagy nem sikerült tökéletesen eldolgozni, akkor sem lesz feltűnő és általában természetesebb is az eredmény. Persze komolyabb bőrhibákra ez nem jó, inkább csak egységesít és a kisebb foltokat fedi el, de akinek ennyi elég, azoknak tökéletes választás lehet.
2021. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell alá hidratáló krém vagyis legalább nem közvetlen a felrakás előtt kell felrakni . Kezdőként egy alacsony fedésű alapozó amit ajánlani tudok , mert azzal könnyebb eltalálni a színedet . Pl.: catrice all mat , boujuris paris healty ( valami )

Ajánlatos valamilyen púderrel fixálni az alapozót és bronzosítót vagy/és pirosítót használni , hogy egy kis színt adj az arcodnak .

2021. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!