Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lassan két hónapja van fülbeva...

Lassan két hónapja van fülbevalóm, kicserélhetem bizsura?

Figyelt kérdés
Kb 1-2 hete van, hogy nem fáj.
2010. aug. 31. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan, én is így voltam kb., de ha esetleg azt veszed észre, hogy rosszabb, vissza teszed, amit kaptál lyukasztáskor, ugye ami elvileg orvosi, vagy pontosan nem tudom, hogy hívják, de én ilyet kaptam, ami nem irritálta, meg ismerőseim is
2010. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem vedd ki, egy két napig ne tegyél a helyére semmit, inkább törölgesd át acetonnal, az fertőtleníti, nem fog begyulladni. legalábbis kevesebb eséllyel:D

aztán pár nap múlva mindenképp tegyélbe vmilyen fülbevalót, nehogy beforrjon a lyuk.

nekem kb. egy hónapig volt a fülemben az, amit belőttek, utánna már bármit berakhattam/berakhatok:D

2010. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is két hónappal később cseréltem ki, de nekem begyulladt utána a bizsutól annyira, hogy utána ki kellett szednem és benövesztettem, mert annyira csúnya volt és fájt :S de lehet, hogy ez alkati kérdés
2010. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!