Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicserélhetem olyanra vagy...

Kicserélhetem olyanra vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Fémérzékeny vagyok de a fülem pl. bírja a nemesacélt. 4 hónapja van köldök piercingem titán, de szeretnék "szebbet" mutatósabbat az alaptól. Csak az a baj ugye h titánt nem találok, vagyis olyat nem ami tetszik. Nemesacélból viszont igen, szerintetek bírni fogja a bőröm mert a fülem is bírja ..... Vagy ha aesetleg nem akkor csúnyán begyulladhat???
2011. jún. 16. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki!Ha rosszul reagál a bőröd,akkor visszacseréled a mostanira.Ha gond lesz az irritáció ugyis hamar jelentkezik és akkor rögtön kiveszed,nem várod meg,hogy begyulladjon/gennyesedjen.Szerintem így nem lehet gond!
2011. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
egyet értek az előttem szólóval:)
2011. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!