Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18-40 közötti lányok/nők,...

18-40 közötti lányok/nők, festitek a körmötöket?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 16:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, kézen is, lábon is.
Csak kézen, lábon nem.
Csak lábon, kézen nem.
Nem, se kézen, se lábon.
68 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, mikor van kedvem, kifestem a kezemen.

A lábamon csak nyáron szoktam, viszont akkor mindig

2021. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit jelöljek, ugyanis a kezemen mindig van géllakk, a lábamon viszont változó, hogy kifestem-e.
2021. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Kézen általában mindig ki van festve, legtöbbször sima lakkal, viszont ha tudom, hogy a következő hetekben kevés időm lesz, akkor géllakkal. A lábamon csak nyáron festem, de akkor se mindig.
2021. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a kezemen mindig van erősített géllak, a lábamon meg nagyon változó.
2021. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kezemen mindig ki van festve, kb. 15 éves korom óta mindig, sima körömlakkot használom. A lábamon nem nagyon szoktam. 22/L
2021. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
szerintem néha lehet, hogy festeném; de egyébként nem másoknak, kifelé mutatni; hanem csakúgy magamnak néha, mer mért ne; de amúgy nekem ez nem egy fontos dolog az életemben egyáltalán; nincs ehhez szükségem pl a nőiességem megéléséhez,nem ezen múlik, tehát pl nagyon hátul kullog a képzeletbeli fontossági listámon; valahol az utolsók között lehet szerintem, mert alapból nem nagyon foglalkoztat ez engem. ja de most még nincs állásom; és tehát arra gondolok, hogyha majd lesz; lehet, majd néha festem; nagyon ritkán amikor eszembe jut. csak kipróbálni kb; de lehet akár újra ugyanazt is. de pl ilyen rózsaszín-piros tengelyen mozognék szerintem kb. meg talán egyszer kipróbálnám a barnát, feketét, meg pl ilyen bézs -és rózsaszín közötti átmenetet akár, valami ilyen halványat.
2021. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kézen mindig, nyáron a lábamon is. Illetve most találtam jó minőségű press-on körmöket, csak lábkörömre. Ha ez beválik, az szuper lenne, mert körmössel csináltatom a kezemen a körmöket, de mindig magamnak lakkozom a lábamon a körmöket és hát ezzel jóval megkönnyíteném a saját dolgom.
2021. dec. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már legalább 10 éve nagyon töredezetté válnak a körmeim, ha csak egyszer is kifestem, így nem festem. Egyedül nyáron, például nyaralás alatt festem ki a kezem, hogy a víztől kicsit jobban védjem a körmeimet.
2022. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A lábamon 12 éves korom óta folyamatosan,a kezemen néha.
2022. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A lábamon mindig ki van lakkozva. Magas vagyok,hosszú a lábfejem,amit szeretek kihangsúlyozni.L.
2022. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!