Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért visel magán mostanában...

Miért visel magán mostanában lassan az összes 16-20 év közötti lány műkörmöt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 17. 15:21
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
18%
Mert mert nők így versenyeznek egymással, nem nekünk akarnak így tetszeni, ha esetleg erre gondolál, ugyanezért sminkelnek és festik a hajukat.
2019. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok de undorodom tőle hogy nincs olyan ismerősöm akinek ne lenne műkörme
2019. aug. 17. 15:28
 3/36 anonim válasza:
31%
Örülök, hogy van kivétel :)
2019. aug. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok ha olyan párt szeretnék magamnak aki természetes akkor én is az vagyok 😅
2019. aug. 17. 15:32
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

?

Arra nem gondoltal, hogy talan azert mert tetszik nekik? Mert jobban erzik toluk magukat a boreben? Mert onbizalmat ad? Mert jol nez ki?

Most nyilvan nema karmokra gondolok, az nekem se tetszik. gellakkom van es szeretem, szerintem igenyes es szep. Miert erdekel teged ilyen kis aprosag? A mukorom is lehet igenyes.

“Én úgy vagyok ha olyan párt szeretnék magamnak aki természetes akkor én is az vagyok 😅” Szoval nem sminkeled magad egyaltalan, nem szeded a bajszod, nem szeded a szemoldokod, nem borotvalsz sehol? Nekem azzal nincs bajom, csak kerdezem.

2019. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Mert miért ne viselhetnének? Ha ízlésesen van megcsinálva, mi a gond vele?
2019. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sminkelem magam, bajszom nincs, szemöldökömet max félévente kiszedem magamnak és tökéletes állapotban van:) borotvàlkozást meg a másik féltől is elvárom
2019. aug. 17. 15:38
 8/36 A kérdező kommentje:
Miből feltételezed hogy gondom van vele?
2019. aug. 17. 15:40
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
“Én is nő vagyok de undorodom tőle hogy nincs olyan ismerősöm akinek ne lenne műkörme”
2019. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

Én is viselnék ha lenne rá havi 3 - 5 ezer forintom. Egyszerűen szép, önbizalmat ad, jól néz ki, és egy francia manikűr pl sokat dob a megjelenésen. Az én körmeim sokszor töredeznek, csúnyán néz ki lakk nélkül, de a lakk nem tartós megoldás.

Na ezért viselnek sokan műkörmöt.

Nem tudom, mi undorító van benne számodra, inkább az ilyen, minden műkörmöt undorítónak tartó hozzáállád az undorító...

2019. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!